Gå til hovedindhold

Bumble and Bumble Bumble & Bumble Seaweed Conditioner 200 ml

Bumble & BumbleConditionersFugtgivende tang-formelDaglig hårplejeEAN: 0685428029446

Bumble and bumble Bb. Seaweed Balsam med fugtgivende formel til alle hårtyper. Farvesikker og unisex balsam i praktisk 200 ml størrelse til daglig brug. Læs mere

Pris fra 196 krtil 280 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bumble and Bumble Bumble & Bumble Seaweed Conditioner 200 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 196 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bumble and bumble Bb. Seaweed Conditioner 200ml
-30%196 kr
Før 280 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bumble and Bumble Seaweed Conditioner (200 ml)
-28%201 kr
Før 280 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bumble and Bumble Bumble & Bumble Seaweed Conditioner 200 ml
203 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Bumble And Bumble Seaweed Conditioner 200 ml
225 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Bumble and bumble Seaweed Conditioner 200 ml
263 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Bumble and bumble Bb. Seaweed Conditioner 200 ml
280 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bumble and Bumble Bumble & Bumble Seaweed Conditioner 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bumble and Bumble Bumble & Bumble Seaweed Conditioner 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK196 kr196 krKøb
2Bangerhead DK201 kr201 krKøb
3Teknikproffset DK203 kr252 krKøb
4Beautycos DK225 kr254 krKøb
5NordicFeel DK263 kr263 krKøb
6Lyko DK280 kr280 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bumble and bumble Bb. Seaweed Balsam 200 ml

Bumble & Bumble

Bumble and bumble Bb. Seaweed Balsam med fugtgivende formel til alle hårtyper. Farvesikker og unisex balsam i praktisk 200 ml størrelse til daglig brug.

• hårbalsam
• conditioner
• bumble bumble
• seaweed
• tang balsam
• fugtgivende balsam
• unisex hårbalsam
• Daglig hårpleje
• Fugtgivende tang-formel

Beskrivelse

Bumble and bumble Bb. Seaweed Balsam er en let og fugtgivende hårbalsam, der passer til alle hårtyper. Den unikke tang-baserede formel hjælper med at balancere fugt i hovedbunden og efterlader håret blødt og medgørligt. Balsammen er farvesikker og derfor ideel til både naturligt og farvet hår. Som et unisex produkt kan hele familien bruge den i den daglige hårpleje. Den praktiske 200 ml størrelse gør den perfekt til hjemme- og rejsebrug. Produktet fra det anerkendte mærke Bumble & Bumble er designet til at give håret optimal fugt uden at tynge det ned.

Specifikationer

køn:Unisex
type:Hårbalsam
finish:Let og naturlig
indhold:200 ml
egenskaber:Fugtgivende
farvesikker:Ja
anbefalet_brug:Alle hårtyper
hovedingrediens:Tang-ekstrakt

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke hårtyper kan bruge Bb. Seaweed balsam?

Den er velegnet til alle hårtyper - fra tørt til fedtet hår. Den lette formel tynger ikke håret ned.

Er balsammen sikker til farvet hår?

Ja, den er farvesikker og hjælper faktisk med at bevare farven ved at give optimal fugt.

Kan både mænd og kvinder bruge produktet?

Ja, det er et unisex produkt, der passer perfekt til hele familien.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bumble and Bumble Bumble & Bumble Seaweed Conditioner 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Bumble and Bumble Bumble & Bumble Seaweed Conditioner 200 ml i 163 dage. Laveste pris i perioden er 196 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 225 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 219 kr.

Den nuværende pris på 196 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Bumble and Bumble Bumble & Bumble Seaweed Conditioner 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Bumble and Bumble Bumble & Bumble Seaweed Conditioner 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026196 kr7 kr (3%)
11. apr. 2026203 kr7 kr (3%)
9. apr. 2026210 kr14 kr (6%)
8. apr. 2026224 kr1 kr (0%)
6. apr. 2026225 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026224 kr1 kr (0%)
17. mar. 2026225 kr1 kr (0%)
10. mar. 2026224 kr9 kr (4%)
9. mar. 2026215 kr9 kr (4%)
8. mar. 2026224 kr9 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret