Gå til hovedindhold

BSH Støvsugerposer BOSCH TYPE G ALL - 4stk. BBZ41FGALL Modsvarer: N/A

BoschHovedtelefonerEAN: 4242002830414
Pris fra 61 krtil 219,95 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 158,95 kr (72% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60 kr 18. apr.

Sammenlign priser på BSH Støvsugerposer BOSCH TYPE G ALL - 4stk. BBZ41FGALL Modsvarer: N/A og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch BBZ41FGALL
61 kr
Til butik
Bosch BBZ41FGALL billede

Produktinformation

Tilbehørssæt til støvsuger til støvsugere, PowerProtect støvsugerpose: Optil 60 % større sugeevne selv når posen er ved at være fyldt op. PowerProtect støvsugerpose sikrer en høj sugeevne med et lavt watt forbrug også når støvsugerposen er ved at være fyldt op Nyt innovativt fleece materiale for ekstra lang levetid Lag på lag teknologi giver den bedste filtrering, selv af fin-støv Indhold: 4 papirstøvsugerposer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Stoevsuger Tilbehoer
Artikel nr.: BBZ41FGALL
EAN: 4242002830414
Varenr.: 2519627
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch PowerProtect G ALL Støvsugerposer - 4-pak
68,4 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
bosch Støvsugerpose Bosch Type G
-32%88 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
bosch Støvsugerpose Bosch Type G billede

Produktinformation

Typ: G, innehåller: 4 dammpåsar Megaflit - Supertex, Original: 00577318, Passar: Bosch BBZ 51AF G, BBS10.. >> BBS11.. BBS20.. >> BSS22.. BBS24.. >> BBS29.. BBS60.. >> BBS63.. BSD10..>> BSD19.. BSD20.. >>BSD29.. BBS63.. >> BBS39.. BBS70.. >> BBS89.. BSA20.. >> BSA29.. BSC10.. >> BSC19.. BSF10.. >> BSF19.. Siemens VZ 52AF EFD - VZ 92 H 61, VS100.. >> VS109.. VS500.. >> VS599.. VS690.. >> VS699.. VS700.. >> VS719.. VS60A.. >> VS62A99, VS63A.. >> VS63A06, VS70A.. >> VS79A.. VS70B.. >> VS79B.. Siemens Dino - Sherpa, VS32A.. >> VS33A.. VS32B.. >> VS33B.. VS42A.. >> VS44A.. VS42B.. >> VS44B.. VS50A.. >> VS59A.. VS50B.. >> VS59B.. VS50C.. >> VS59C.. VS70C.. >> VS79C.. VS70D.. >> VS79D.. VS90A.. >> VS79A.. VS06G1600, VS06GP..1266 > 2299.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Støvsugerposer
EAN: 4242002830414
Varenr.: 38-62725
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch BBZ41FGALL Støvsuger Tilbehørssæt til støvsuger
89 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch BBZ41FGALL Støvsuger Tilbehørssæt til støvsuger
89 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch G ALL Støvsugerposer
109 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bosch - G ALL - Støvsugerposer
109 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BSH Støvsugerposer BOSCH TYPE G ALL - 4stk. BBZ41FGALL Modsvarer: N/A
125 kr
Til butik
Gå til Filterbyen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Original Bosch G All støvsugerposer - 4 stk.
129,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bosch Støvsugerpose Bosch Type G
130 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
4x Støvsugerposer - Bosch G All
139 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch Støvsugerposer BBZ41FGALL
189 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch BBZ41FGALL - Støvsugerpose
219,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BSH Støvsugerposer BOSCH TYPE G ALL - 4stk. BBZ41FGALL Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BSH Støvsugerposer BOSCH TYPE G ALL - 4stk. BBZ41FGALL Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK61 kr100 krKøb
2CS MEGASTORE DK68,4 kr107,4 krKøb
3Teknikproffset DK88 kr137 krKøb
4Ultrashop89 kr89 krKøb
5CompuMail DK89 kr89 krKøb
6Kai Berntsen ApS109 kr109 krKøb
7HvidevareShoppen.dk109 kr109 krKøb
8InkClub DK125 kr125 krKøb
9Filterbyen.dk129,75 kr129,75 krKøb
10Elvvs.dk130 kr130 krKøb
11Estore DK139 kr139 krKøb
12SA-Service.dk189 kr189 krKøb
13Homeshop DK219,95 kr219,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BSH Støvsugerposer BOSCH TYPE G ALL - 4stk. BBZ41FGALL Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på BSH Støvsugerposer BOSCH TYPE G ALL - 4stk. BBZ41FGALL Modsvarer: N/A i 183 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for BSH Støvsugerposer BOSCH TYPE G ALL - 4stk. BBZ41FGALL Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for BSH Støvsugerposer BOSCH TYPE G ALL - 4stk. BBZ41FGALL Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202661 kr1 kr (2%)
18. apr. 202660 kr5 kr (8%)
15. apr. 202665 kr4 kr (7%)
26. feb. 202661 kr4 kr (6%)
24. feb. 202665 kr4 kr (7%)
11. feb. 202661 kr4 kr (6%)
10. feb. 202665 kr6 kr (10%)
17. jan. 202659 kr2 kr (3%)
16. jan. 202661 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret