Gå til hovedindhold

Brynje Flex Fit 111 Sikkerhedstræsko med kap S3 - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN ISO 20345:2011

BrynjeSkoEAN: 5703617104530
Pris fra 817 krtil 1.211,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 394,25 kr (33% besparelse)

Sammenlign priser på Brynje Flex Fit 111 Sikkerhedstræsko med kap S3 - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN ISO 20345:2011 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 817 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
BRYNJE Flex Fit - kap Sikkerhedssko Alu tåværn, fiber sømværn
817 kr
Til butik
BRYNJE Flex Fit - kap Sikkerhedssko Alu tåværn, fiber sømværn billede

Produktinformation

BRYNJE Flex Fit - kap Sikkerhedssko Alu tåværn, fiber sømværn 111 Flex Fit Let og fleksibel sikkerhedstræsko af åndbart og slidstærkt Permair® læder. Med blød vristpolstring for ekstra god komfort. Skridhæmmende og stødabsorberende ydersål af PU. Blød, stødabsorberende og udskiftelig indlægssål, der giver ekstra god støtte til svangen. Med ProNose for ekstra slidstyrke.

Produktspecifikationer

Mærke: Brynje
Kategori: Træsko
Vægt: 1g
Artikel nr.: Sika-111
EAN: 5703617104530
Varenr.: 1687159
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Flex fit Sikkerhedstræsko m/hælkappe - 111
-35%849 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Flex fit Sikkerhedstræsko m/hælkappe - 111 billede

Produktinformation

Let og fleksibel sikkerhedstræsko af åndbart og slidstærkt Permair® læder. Med blød vristpolstring for ekstra god komfort. Skridhæmmende og stødabsorberende ydersål af PU. Blød, stødabsorberende og udskiftelig indlægssål, der giver ekstra god støtte til s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brynje
EAN: 5703617104530
Varenr.: 7979892670688
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Brynje Flex Fit 111 Sikkerhedstræsko med kap S3 - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN ISO 20345:2011
1.211,25 kr
Til butik
Brynje Flex Fit 111 Sikkerhedstræsko med kap S3 - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN ISO 20345:2011 billede

Produktinformation

Brynje Flex Fit - Kap S3 Sikkerhedstræsko Lette og fleksible sikkerhedstræsko er fremstillet af åndbart og slidstærkt Permair læder. De er designet med blød vristpolstring for ekstra komfort og en skridhæmmende, stødabsorberende ydersål af PU. Indlægssåle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brynje
Kategori: Fodtøj
EAN: 5703617104530
Varenr.: 48882367791441

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brynje Flex Fit 111 Sikkerhedstræsko med kap S3 - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN ISO 20345:2011 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brynje Flex Fit 111 Sikkerhedstræsko med kap S3 - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN ISO 20345:2011 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK817 kr817 krKøb
2Modekompagniet849 kr849 krKøb
3Sikkerhedsgiganten1.211,25 kr1.211,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brynje Flex Fit 111 Sikkerhedstræsko med kap S3 - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN ISO 20345:2011

PriceData har fulgt prisen på Brynje Flex Fit 111 Sikkerhedstræsko med kap S3 - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN ISO 20345:2011 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 817 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.156 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 943 kr.

Den nuværende pris på 817 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Brynje Flex Fit 111 Sikkerhedstræsko med kap S3 - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN ISO 20345:2011. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Brynje Flex Fit 111 Sikkerhedstræsko med kap S3 - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN ISO 20345:2011 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. feb. 2026817 kr82 kr (9%)
19. jan. 2026899 kr257 kr (22%)
16. jan. 20261.156 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret