Gå til hovedindhold

Brynje 906 Zap S3L SR - sort / 44 | Fodtøj | Fjernlager | SR

BrynjeSkoEAN: 5703617280623
Pris fra 1.686 krtil 2.026 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 340 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.494 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Brynje 906 Zap S3L SR - sort / 44 | Fodtøj | Fjernlager | SR og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1686 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Brynje Zap Sikkerhedssko (44)
1.686 kr
Til butik
Brynje Zap Sikkerhedssko (44) billede

Produktinformation

Brynjes 906 Zap sikkerhedssko har en mikrofiberoverdel, der effektivt afviser vand og holder dine fødder tørre hele dagen. De sneaker-lignende sko er også forstærket med det holdbare KPU-materiale ved hælene, hvilket giver ekstra stabilitet omkring ankler...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brynje
Kategori: Sikkerhedssko og arbejdssko
Størrelse: 44
EAN: 5703617280623
Varenr.: 19330010
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Brynje 906 Zap S3L SR - sort / 44 | Fodtøj | Fjernlager | SR
1.786,25 kr
Til butik
Brynje 906 Zap S3L SR - sort / 44 | Fodtøj | Fjernlager | SR billede

Produktinformation

BRYNJE 906 Zap Sikkerhedssko Brynje 906 Zap er en let og moderne sikkerhedssko, designet til at opfylde kravene i de nye sikkerhedsstandarder fra 2022. Med en vandafvisende mikrofiber-overdel, forstærkede KPU-detaljer og det innovative BOA Fit System, lev...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brynje
Kategori: Fodtøj
EAN: 5703617280623
Varenr.: 49111892754769
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sikkerhedssko 906 ZAP S3 BOA sort 44
2.026 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brynje 906 Zap S3L SR - sort / 44 | Fodtøj | Fjernlager | SR koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brynje 906 Zap S3L SR - sort / 44 | Fodtøj | Fjernlager | SR koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Specialbutikken1.686 kr1.686 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.786,25 kr1.786,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.026 kr2.026 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brynje 906 Zap S3L SR - sort / 44 | Fodtøj | Fjernlager | SR

PriceData har fulgt prisen på Brynje 906 Zap S3L SR - sort / 44 | Fodtøj | Fjernlager | SR i 156 dage. Laveste pris i perioden er 1.097,5 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 1.958 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.534 kr.

Den nuværende pris på 1.686 kr er 10% over normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Brynje 906 Zap S3L SR - sort / 44 | Fodtøj | Fjernlager | SR. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Brynje 906 Zap S3L SR - sort / 44 | Fodtøj | Fjernlager | SR de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.686 kr100,25 kr (6%)
29. maj 20261.786,25 kr100,25 kr (6%)
20. maj 20261.686 kr272 kr (14%)
19. maj 20261.958 kr272 kr (16%)
13. maj 20261.686 kr100,25 kr (6%)
12. maj 20261.786,25 kr171,75 kr (9%)
11. maj 20261.958 kr272 kr (16%)
20. apr. 20261.686 kr189 kr (13%)
14. apr. 20261.497 kr5 kr (0%)
15. mar. 20261.502 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret