Gå til hovedindhold

Brune ris runde Italien Økologisk - 1 kg - Biogan - DISCOUNT PRIS

BioganRisEAN: 5704297141204
Pris fra 44 krtil 62,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 18,95 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brune ris runde Italien Økologisk - 1 kg - Biogan - DISCOUNT PRIS og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brune ris runde Italien Økologisk - 1 kg - Biogan - DISCOUNT PRIS
44 kr
Til butik
Brune ris runde Italien Økologisk - 1 kg - Biogan - DISCOUNT PRIS billede

Produktspecifikationer

Mærke: Biogan
Kategori: Ris
EAN: 5704297141204
Varenr.: B-1412
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Biogan Brune ris runde Ø, 1kg.
51,95 kr
Til butik
Gå til Organic Beauty Supply
TrustScore 5 ud af 54,7
biogan - Økologiske brune runde ris
54,95 kr
Til butik
biogan - Økologiske brune runde ris billede

Produktinformation

Økologiske brune runde ris fra biogan er af europæisk oprindelse. Brune runde ris er fuldkornsris anses for værende et godt alternativ til almindelige hvide ris, da de er en kilde til kostfibre. Brune runde ris er lækre til grød, som løse ris, i en målti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: biogan
Kategori: Ris
EAN: 5704297141204
Varenr.: 3515
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Biogan Brune ris runde Ø 1000g.
59,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Brune ris runde Økologisk - 1 kg.
62,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brune ris runde Italien Økologisk - 1 kg - Biogan - DISCOUNT PRIS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brune ris runde Italien Økologisk - 1 kg - Biogan - DISCOUNT PRIS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Økologisk-Supermarked44 kr44 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk51,95 kr51,95 krKøb
3Organic Beauty Supply54,95 kr54,95 krKøb
4Helsegrossisten.dk59,95 kr59,95 krKøb
5Duft og Natur62,95 kr62,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brune ris runde Italien Økologisk - 1 kg - Biogan - DISCOUNT PRIS

PriceData har fulgt prisen på Brune ris runde Italien Økologisk - 1 kg - Biogan - DISCOUNT PRIS i 179 dage. Laveste pris i perioden er 43 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 51,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 44 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Brune ris runde Italien Økologisk - 1 kg - Biogan - DISCOUNT PRIS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Brune ris runde Italien Økologisk - 1 kg - Biogan - DISCOUNT PRIS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 202644 kr7,95 kr (15%)
14. apr. 202651,95 kr7,95 kr (18%)
8. mar. 202644 kr7,95 kr (15%)
7. mar. 202651,95 kr7,95 kr (18%)
1. mar. 202644 kr7,95 kr (15%)
28. feb. 202651,95 kr7,95 kr (18%)
16. feb. 202644 kr7,95 kr (15%)
15. feb. 202651,95 kr7,95 kr (18%)
12. feb. 202644 kr7,95 kr (15%)
10. feb. 202651,95 kr7,95 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret