Gå til hovedindhold

Samsung Surfplatta Galaxy Tab S11 Ultra Wifi 256 GB - Gray Samsung

SamsungIsenkramEAN: 8806097711438
Pris fra 6.799 krtil 11.213 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 4.414 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung Surfplatta Galaxy Tab S11 Ultra Wifi 256 GB - Gray Samsung og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6799 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Green.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brugt Samsung Galaxy Tab S11 Ultra | 256GB | WiFi | Grå
6.799 kr
Til butik
Brugt Samsung Galaxy Tab S11 Ultra | 256GB | WiFi | Grå billede

Produktinformation

Brugt Samsung Galaxy Tab S11 Ultra | 256GB | WiFi | Grå testet og klar til brug Køb en brugt Samsung Galaxy Tab S11 Ultra hos Green.dk og få topklasse-ydeevne uden at betale for en fabriksny model. Denne refurbished tablet leverer samme kraft, skærmkvali...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: brugt samsung
Farve: Grå
Størrelse: 256GB
EAN: 8806097711438
Varenr.: 57019945812343
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 12gb 14.6 tommer 256gb Grå
-0%10.763 kr
Før 10.763,2 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 12gb 14.6 tommer 256gb Grå billede

Produktinformation

14,6" Dynamic AMOLED 2X-skærm med en opløsning på 2960×1848, 120Hz opdateringsfrekvens og antirefleksbehandling giver skarpe og klare billeder til multitasking både indendørs og udendørs. En 3 nm MediaTek Dimensity 9400+ processor og 1 TB lagerkapacitet muliggør en glidende drift af produktivitetsapps og AI-assisterede funktioner, mens det forbedrede kølesystem sikrer høj ydeevne. Med IP68-holdbarhed, 5G (5G-modellen) og Wi-Fi 7-forbindelse, fire højttalere og et 11.600 mAh batteri forbliver du tilsluttet og opladet under lange arbejdsdage.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Android-tablets
Artikel nr.: SM-X930NZAREUB
EAN: 8806097711438
Varenr.: 5020061870
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung | Galaxy Tab S11 Ultra (Wi-Fi) - Tablet - 256GB - Gray
10.999 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 256GB/12GB - Grå
10.999 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Galaxy Tab S11 Ultra WiFi 256GB (gray)
10.999 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Surfplatta Galaxy Tab S11 Ultra Wifi 256 GB - Gray Samsung
11.213 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Surfplatta Galaxy Tab S11 Ultra Wifi 256 GB - Gray Samsung koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Surfplatta Galaxy Tab S11 Ultra Wifi 256 GB - Gray Samsung koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Green.dk6.799 kr6.799 krKøb
2Dustin DK10.763 kr10.849,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK10.999 kr10.999 krKøb
4Proshop DK10.999 kr10.999 krKøb
5Komplett DK10.999 kr10.999 krKøb
6Teknikproffset DK11.213 kr11.272 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Surfplatta Galaxy Tab S11 Ultra Wifi 256 GB - Gray Samsung

PriceData har fulgt prisen på Samsung Surfplatta Galaxy Tab S11 Ultra Wifi 256 GB - Gray Samsung i 158 dage. Laveste pris i perioden er 6.799 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 10.763 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.774 kr.

Den nuværende pris på 6.799 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Samsung Surfplatta Galaxy Tab S11 Ultra Wifi 256 GB - Gray Samsung. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Samsung Surfplatta Galaxy Tab S11 Ultra Wifi 256 GB - Gray Samsung de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20266.799 kr3.964 kr (37%)
30. maj 202610.763 kr3.964 kr (58%)
29. maj 20266.799 kr3.964 kr (37%)
15. maj 202610.763 kr3.964 kr (58%)
24. apr. 20266.799 kr2.028 kr (23%)
10. apr. 20268.827 kr195 kr (2%)
3. apr. 20268.632 kr35 kr (0%)
29. mar. 20268.667 kr2.096 kr (19%)
10. mar. 202610.763 kr1.464 kr (16%)
18. feb. 20269.299 kr550 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret