Gå til hovedindhold

Calpex endekappe til præisoleret pex rør, til brugsvand 32+32/111 mm

CalpexSanitetEAN: 5704747366027
Pris fra 51 krtil 55 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Calpex endekappe til præisoleret pex rør, til brugsvand 32+32/111 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Calpex endekappe til præisoleret pex rør, til brugsvand 32+32/111 mm
51 kr
Til butik
Calpex endekappe til præisoleret pex rør, til brugsvand 32+32/111 mm billede

Produktinformation

Calpex endekappe pexrør 32+32/111 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Calpex
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 32+32/111 mm
EAN: 5704747366027
Varenr.: 087857232
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
End cap 32+32/111 til Calpex DUO som afslutning til husindføring
52,11 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Calpex endekappe til præisoleret pex rør, til brugsvand 32+32/111 mm
53 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Calpex endekappe til præisoleret pex rør, til brugsvand 32+32/111 mm
55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Calpex endekappe til præisoleret pex rør, til brugsvand 32+32/111 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Calpex endekappe til præisoleret pex rør, til brugsvand 32+32/111 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS51 kr51 krKøb
2EL-GROSSISTEN52,11 kr52,11 krKøb
3CompletVVS53 kr53 krKøb
4BilligVVS DK55 kr55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Calpex endekappe til præisoleret pex rør, til brugsvand 32+32/111 mm

PriceData har fulgt prisen på Calpex endekappe til præisoleret pex rør, til brugsvand 32+32/111 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 51 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Calpex endekappe til præisoleret pex rør, til brugsvand 32+32/111 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Calpex endekappe til præisoleret pex rør, til brugsvand 32+32/111 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202651 kr1,11 kr (2%)
1. jun. 202652,11 kr1,11 kr (2%)
26. maj 202651 kr1,11 kr (2%)
24. maj 202652,11 kr1,11 kr (2%)
17. maj 202651 kr1,11 kr (2%)
16. maj 202652,11 kr1,11 kr (2%)
12. maj 202651 kr1,11 kr (2%)
11. maj 202652,11 kr1,11 kr (2%)
18. apr. 202651 kr4 kr (7%)
17. apr. 202655 kr4 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret