Gå til hovedindhold

BRUDER Professional series - John Deere 1210E Forwarder med 4 stammer og gribemekanisme

BruderLegetøjEAN: 4001702021337
Pris fra 430 krtil 599,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 169,95 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BRUDER Professional series - John Deere 1210E Forwarder med 4 stammer og gribemekanisme og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 430 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bruder Professional Series John Deere 1210E Forwarder with 4 Trunks and Grab (02133)
430 kr
Til butik
Bruder Professional Series John Deere 1210E Forwarder with 4 Trunks and Grab (02133) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bruder
Kategori: Bruder
Farve: 4
Artikel nr.: 02133
EAN: 4001702021337
Varenr.: 4157156
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bruder John Deere 1210E Forwarder with 4 trunks and grab
461 kr
Til butik
Bruder John Deere 1210E Forwarder with 4 trunks and grab billede

Produktinformation

John Deere 1210E Forwarder with 4 trunks and grabEnhver lille skovmand kan være stolt over sit arbejde med John Deeres fire-akslede skovvogn. Den kan transportere træstammer gennem ufremkommeligt terræn og laste og losse sin fragt.4+ BR2133

Produktspecifikationer

Mærke: Bruder
Kategori: Legetoejsbil
Artikel nr.: 2133
EAN: 4001702021337
Varenr.: 2607881
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bruder - John Deere Skovmaskine Med Kran Legetøj
519,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bruder John Deere - Skovningsmaskine af typen Forwarder (02133)
521 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bruder John Deere 1210E 4-akslet skovvogn
599,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BRUDER Professional series - John Deere 1210E Forwarder med 4 stammer og gribemekanisme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BRUDER Professional series - John Deere 1210E Forwarder med 4 stammer og gribemekanisme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK430 kr499 krKøb
2Proshop DK461 kr500 krKøb
3Gucca.dk519,95 kr519,95 krKøb
4Teknikproffset DK521 kr580 krKøb
5Legekæden599,95 kr599,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BRUDER Professional series - John Deere 1210E Forwarder med 4 stammer og gribemekanisme

PriceData har fulgt prisen på BRUDER Professional series - John Deere 1210E Forwarder med 4 stammer og gribemekanisme i 148 dage. Laveste pris i perioden er 430 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 511 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 460 kr.

Den nuværende pris på 430 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for BRUDER Professional series - John Deere 1210E Forwarder med 4 stammer og gribemekanisme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for BRUDER Professional series - John Deere 1210E Forwarder med 4 stammer og gribemekanisme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026430 kr16 kr (4%)
29. maj 2026446 kr15 kr (3%)
28. maj 2026431 kr1 kr (0%)
27. maj 2026432 kr14 kr (3%)
26. maj 2026446 kr14 kr (3%)
25. maj 2026432 kr31 kr (7%)
24. maj 2026463 kr30 kr (7%)
21. maj 2026433 kr18 kr (4%)
20. maj 2026451 kr1 kr (0%)
15. maj 2026452 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret