Gå til hovedindhold

Bruder New Holland T8040 Traktor - 3120

BruderLegetøjsbilerEAN: 4001702031206
Pris fra 281 krtil 379,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 98,95 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 267 kr 7. maj

Sammenlign priser på Bruder New Holland T8040 Traktor - 3120 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 281 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bruder New Holland T7.315
281 kr
Til butik
Bruder New Holland T7.315 billede

Produktinformation

New Holland T7.315BR3120

Produktspecifikationer

Mærke: Bruder
Kategori: Legetoejsbil
Artikel nr.: 3120
EAN: 4001702031206
Varenr.: 2664867
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bruder Tractor New Holland T7.315
299 kr
Til butik
Gå til Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bruder New Holland T7.315 Traktor
349 kr
Til butik
Bruder New Holland T7.315 Traktor billede

Produktinformation

Bruder New Holland T7.315 Traktor Traktor har mulighed for at der kan efterspændes diverse redskaber og vogne fra Bruders store sortiment af udstyr og tilbehør. Forhjulene kan drejes og frontvægten kan afmonteres. På moderne gårde er stærke traktorer helt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bruder
Kategori: Legetøj Bruder
EAN: 4001702031206
Varenr.: LG03120
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bruder New Holland T8040 Traktor - 3120
379,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bruder New Holland T8040 Traktor - 3120 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bruder New Holland T8040 Traktor - 3120 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK281 kr320 krKøb
2CS MEGASTORE DK299 kr338 krKøb
3Almas Park & Fritid349 kr349 krKøb
4Gucca.dk379,95 kr379,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bruder New Holland T8040 Traktor - 3120

PriceData har fulgt prisen på Bruder New Holland T8040 Traktor - 3120 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 267 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 389,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 291 kr.

Den nuværende pris på 281 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Bruder New Holland T8040 Traktor - 3120. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Bruder New Holland T8040 Traktor - 3120 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026281 kr4 kr (1%)
15. maj 2026277 kr6 kr (2%)
14. maj 2026271 kr1 kr (0%)
13. maj 2026272 kr6 kr (2%)
12. maj 2026278 kr5 kr (2%)
10. maj 2026273 kr1 kr (0%)
9. maj 2026272 kr5 kr (2%)
7. maj 2026267 kr1 kr (0%)
6. maj 2026268 kr1 kr (0%)
3. maj 2026269 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret