Gå til hovedindhold

Bruder Kuhn discover XL tallerken harver

BruderLegetøjsbilerEAN: 4001702022174
Pris fra 232 krtil 279,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 47,95 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 183,48 kr 13. maj

Sammenlign priser på Bruder Kuhn discover XL tallerken harver og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bruder Kuhn discover XL disc harrow toy
232 kr
Til butik
Bruder Kuhn discover XL disc harrow toy billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bruder
Kategori: Landbrugsmaskiner
Farve: 4
Artikel nr.: 02217
EAN: 4001702022174
Varenr.: 4819284
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bruder Kuhn discover XL disc harrow
233 kr
Til butik
Bruder Kuhn discover XL disc harrow billede

Produktinformation

Kuhn discover XL disc harrowLigesom originalen har den detaljerede legetøjsmodel fire tallerkenharver med 54 roterende skær og to ruller. Harverne kan klappes op og låses fast under kørsel på veje.4+ BR2217

Produktspecifikationer

Mærke: Bruder
Kategori: Legetoejsbil
Artikel nr.: 2217
EAN: 4001702022174
Varenr.: 2609229
Gå til Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bruder KUHN Discover tallerken harve
279 kr
Til butik
Bruder KUHN Discover tallerken harve billede

Produktinformation

BRUDER Kuhn Discover Tallerkenharve realistisk jordbearbejdning i skala 1:16 Gør jordbearbejdningen til en del af legen med BRUDER Kuhn Discover Tallerkenharve en detaljeret og funktionel model baseret på den originale Discover XL fra Kuhn. Perfekt til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bruder
Kategori: Legetøj Bruder
EAN: 4001702022174
Varenr.: LG02217
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bruder Kuhn discover XL tallerken harver
279,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bruder Kuhn discover XL tallerken harver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bruder Kuhn discover XL tallerken harver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK232 kr271 krKøb
2Proshop DK233 kr272 krKøb
3Almas Park & Fritid279 kr279 krKøb
4Legekæden279,95 kr279,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bruder Kuhn discover XL tallerken harver

PriceData har fulgt prisen på Bruder Kuhn discover XL tallerken harver i 181 dage. Laveste pris i perioden er 183,48 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 234 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 222 kr.

Den nuværende pris på 232 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 26% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Bruder Kuhn discover XL tallerken harver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Bruder Kuhn discover XL tallerken harver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026232 kr4 kr (2%)
19. maj 2026228 kr44,52 kr (24%)
13. maj 2026183,48 kr
12. maj 2026183,71 kr
2. maj 2026183,48 kr48,52 kr (21%)
6. apr. 2026232 kr3 kr (1%)
5. mar. 2026229 kr2 kr (1%)
25. feb. 2026227 kr3 kr (1%)
22. feb. 2026224 kr3 kr (1%)
15. feb. 2026227 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret