Gå til hovedindhold

Bruder Arbejdsmaskine - Schaeff HR16 Mini Gravemaskine - 02432

BruderLegetøjsbilerEAN: 4001702024321
Pris fra 142 krtil 181 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 114 kr 7. maj

Sammenlign priser på Bruder Arbejdsmaskine - Schaeff HR16 Mini Gravemaskine - 02432 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bruder Schaeff HR16 Mini excavator
142 kr
Til butik
Bruder Schaeff HR16 Mini excavator billede

Produktinformation

Gravarmens funktion er fejlfri, skovlen kan tages af, og ploven er justerbar. Schaeff-minigraverens udskudskran kan bevæges til siden for at muliggøre en realistisk gravefunktion. Førerkabinen på Schaeff-minigraveren kan desuden dreje 360°, og gummibælterne sikrer en jævn rullebevægelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Bruder
Kategori: Legetoejsbil
Artikel nr.: 02432
EAN: 4001702024321
Varenr.: 2559424
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Minigravemaskine Schaeff HR16
-12%149,95 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Minigravemaskine Schaeff HR16 billede

Produktinformation

Bruder Schaeff minigraver med funktionsdygtig arm og førehus, der kan dreje 360 °. Schaeff minigravemaskinen har en masse gravekraft! Realistiske detaljer omfatter en foldekranarm med en aftagelig skovl, et førerhus, der roterer 360 grader, et justerba...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bruder
Kategori: Gravemaskiner
EAN: 4001702024321
Varenr.: 24-002432
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bruder Arbejdsmaskine - Schaeff HR16 Mini Gravemaskine - 02432
174,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bruder - Schaeff Hr16 Mini Gravemaskine - 2432
179,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bruder Schaeff HR16 minigravemaskine (02432)
181 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bruder Arbejdsmaskine - Schaeff HR16 Mini Gravemaskine - 02432 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bruder Arbejdsmaskine - Schaeff HR16 Mini Gravemaskine - 02432 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK142 kr181 krKøb
2Eurotoys149,95 kr149,95 krKøb
3Kids-world.dk174,95 kr174,95 krKøb
4Gucca.dk179,95 kr179,95 krKøb
5Teknikproffset DK181 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bruder Arbejdsmaskine - Schaeff HR16 Mini Gravemaskine - 02432

PriceData har fulgt prisen på Bruder Arbejdsmaskine - Schaeff HR16 Mini Gravemaskine - 02432 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 179,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 142 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Bruder Arbejdsmaskine - Schaeff HR16 Mini Gravemaskine - 02432. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Bruder Arbejdsmaskine - Schaeff HR16 Mini Gravemaskine - 02432 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026142 kr26 kr (22%)
14. maj 2026116 kr2 kr (2%)
7. maj 2026114 kr28 kr (20%)
17. apr. 2026142 kr6 kr (4%)
22. mar. 2026148 kr33 kr (29%)
20. mar. 2026115 kr1 kr (1%)
17. mar. 2026114 kr1 kr (1%)
14. mar. 2026115 kr33 kr (22%)
13. feb. 2026148 kr33 kr (29%)
6. feb. 2026115 kr33 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret