Gå til hovedindhold

Bruder Arbejdsmaskine - JCB Mini Gravemaskine 8010 CTS - 62003

BruderLegetøjEAN: 4001702620035
Pris fra 106 krtil 149,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 43,95 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86 kr 9. maj

Sammenlign priser på Bruder Arbejdsmaskine - JCB Mini Gravemaskine 8010 CTS - 62003 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bruder JCB Mikrogravemaskine 8010 CTS legetøj
106 kr
Til butik
Bruder JCB Mikrogravemaskine 8010 CTS legetøj billede

Produktinformation

Lille nok til at komme ind de mindste steder, stærk nok til at udføre ti mands arbejde! JCB 8010 CTS minigraver er imponerende. Den har fuldt funktionel gravarm, drejeligt chassis og bevægelig plov. Med sæde, styringshåndtag og sikkerhedsbøjle passer den perfekt til bworld-figurer. De glatte larvefødder gør den meget manøvredygtig i leg.

Produktspecifikationer

Mærke: Bruder
Kategori: Legetoejsbil
Artikel nr.: 62003
EAN: 4001702620035
Varenr.: 2610236
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bruder - Jcb Micro Gravemaskine Cts - 8010
119,95 kr
Til butik
Gå til Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bruder JCB 8010 CTS Minigravmaskine
129 kr
Til butik
Bruder JCB 8010 CTS Minigravmaskine billede

Produktinformation

Bruder JCB 8010 CTS Minigravmaskine Bruder JCB-minigraveren er en bemærkelsesværdig maskine. Ikke kun på grund af sin beskedne størrelse, men også på grund af sin enorme kraft. Modellen af den den lillebitte gravemaskine er overbevisende realistisk med bl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bruder
Kategori: Legetøj Bruder
EAN: 4001702620035
Varenr.: LG62003
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
JCB mini gravemaskine JCB 8010 CTS
-13%129,95 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bruder Arbejdsmaskine - JCB Mini Gravemaskine 8010 CTS - 62003
134,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bruder JCB mikrogravemaskine CTS (62003)
135 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bruder JCB Micro gravemaskine 8010 CTS
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bruder Arbejdsmaskine - JCB Mini Gravemaskine 8010 CTS - 62003 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bruder Arbejdsmaskine - JCB Mini Gravemaskine 8010 CTS - 62003 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK106 kr145 krKøb
2Gucca.dk119,95 kr119,95 krKøb
3Almas Park & Fritid129 kr129 krKøb
4Eurotoys129,95 kr129,95 krKøb
5Kids-world.dk134,95 kr134,95 krKøb
6Teknikproffset DK135 kr184 krKøb
7Legekæden149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bruder Arbejdsmaskine - JCB Mini Gravemaskine 8010 CTS - 62003

PriceData har fulgt prisen på Bruder Arbejdsmaskine - JCB Mini Gravemaskine 8010 CTS - 62003 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 106 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 23% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Bruder Arbejdsmaskine - JCB Mini Gravemaskine 8010 CTS - 62003. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Bruder Arbejdsmaskine - JCB Mini Gravemaskine 8010 CTS - 62003 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026106 kr6 kr (6%)
17. maj 2026100 kr6 kr (6%)
16. maj 2026106 kr8 kr (8%)
15. maj 202698 kr4 kr (4%)
14. maj 202694 kr8 kr (9%)
9. maj 202686 kr1 kr (1%)
30. apr. 202687 kr28 kr (24%)
29. apr. 2026115 kr28 kr (32%)
28. apr. 202687 kr28 kr (24%)
27. apr. 2026115 kr28 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret