Gå til hovedindhold

Brow Liner - Øjenbrynsblyant - Refectocil (2 farver), Light Brown

RefectocilForlængere til øjenbrynEAN: 9003877905486
Pris fra 98 krtil 184 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74 kr 21. maj

Sammenlign priser på Brow Liner - Øjenbrynsblyant - Refectocil (2 farver), Light Brown og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
RefectoCil full brow liner 02 medium brown
98 kr
Til butik
RefectoCil full brow liner 02 medium brown billede

Produktspecifikationer

Kategori: Øjne
EAN: 9003877905486
Varenr.: 9003877905486
Gå til AVA Beauty
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Brow Liner - Øjenbrynsblyant - Refectocil (2 farver), Light Brown
99 kr
Til butik
Brow Liner - Øjenbrynsblyant - Refectocil (2 farver), Light Brown billede

Produktinformation

Refectocil Brow Liner er en elegant & holdbar Brow Liner. Dens fine spids gør det nemt at style dine bryn, samt korrigere brynene i deres ideelle form. Denne Brow Liner er vandfast og bliver siddende i op til 10 timer. Refectocil Brow Liner findes i 2...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: AVA Beauty
Kategori: Forlængere til øjenbryn
EAN: 9003877905486
Varenr.: 43143366148343
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RefectoCil Full Brow Liner - 02 Medium - Medium 3 ml - Medium
-25%111,75 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RefectoCil Full Brow Liner - 02 Medium - Medium 3 ml - Medium billede

Produktinformation

RefectoCil Full Brow Liner - 02 Medium er en **holdbar** og **lækker** øjenbrynspen. Denne tynde pen gør det nemt at udfylde dine bryn, og give dem den ideelle form. Produktet består af en effektiv formel, der sikrer at produktet er vandfast og bliver sid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RefectoCil
Kategori: Eyebrow Stencils
EAN: 9003877905486
Varenr.: 93924
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Refectocil - Brow Liner Medium Brown
132 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
RefectoCil Brow Liner Medium Brown
159 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Refectocil - Full Brow Liner - øjenbrynsblyant - Medium Brown
159,95 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
RefectoCil Full Brow Liner Medium 2 0,03g
-20%184 kr
Før 231 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brow Liner - Øjenbrynsblyant - Refectocil (2 farver), Light Brown koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brow Liner - Øjenbrynsblyant - Refectocil (2 farver), Light Brown koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix98 kr98 krKøb
2AVA Beauty99 kr99 krKøb
3NiceHair.dk111,75 kr111,75 krKøb
4Proshop DK132 kr171 krKøb
5Teknikproffset DK159 kr208 krKøb
6Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
7Cocopanda DK184 kr184 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brow Liner - Øjenbrynsblyant - Refectocil (2 farver), Light Brown

PriceData har fulgt prisen på Brow Liner - Øjenbrynsblyant - Refectocil (2 farver), Light Brown i 181 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 131 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 98 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Brow Liner - Øjenbrynsblyant - Refectocil (2 farver), Light Brown. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Brow Liner - Øjenbrynsblyant - Refectocil (2 farver), Light Brown de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202698 kr24 kr (32%)
21. maj 202674 kr24 kr (24%)
20. maj 202698 kr24 kr (32%)
5. maj 202674 kr24 kr (24%)
3. maj 202698 kr24 kr (32%)
21. apr. 202674 kr24 kr (24%)
20. apr. 202698 kr24 kr (32%)
12. mar. 202674 kr24 kr (24%)
11. mar. 202698 kr24 kr (32%)
5. feb. 202674 kr45 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret