Gå til hovedindhold

Brother TZe 535 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r)

BrotherAdresseetiketterEAN: 4977766686471
Pris fra 121 krtil 868,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 747,75 kr (86% besparelse)

Sammenlign priser på Brother TZe 535 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 121 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother TZE535 tape / 12 mm. / Hvid tekst / Blå Tape
121 kr
Til butik
Brother TZE535 tape / 12 mm. / Hvid tekst / Blå Tape billede

Produktinformation

Brother TZE535 tape / 12 mm. / Hvid tekst / Blå Tape TZE tape nummer : TZe535 Tape bredde : 12 mm.Tape længde : 8 m. Tape farve : BlåTekst farve: Hvid Producent : Original Brother TZ tapeProdukt varenavn : TZe535 - Replaces TZ535

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother PT 200
EAN: 4977766686471
Varenr.: TZE535
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother TZe 535 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r)
129 kr
Til butik
Brother TZe 535 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r) billede

Produktinformation

Brother TZE-535. Etiket, farve: Hvid på blå, Båndtype: TZe, Udskrivningsteknologi: Termisk overførsel. Båndbredde: 1,2 cm, Båndlængde: 8 m, Bredde: 18 mm. Pallens bruttohøjde: 16,8 cm, Hovedkasser pr. palle (udvendigt): 60 stk, Lag pr. palle: 6 stk. Båndstørrelse: 1,2 cm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: TZE535
EAN: 4977766686471
Varenr.: 987656658
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TZE535 - White on blue - Roll (1.2 cm x 8 m)
146 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Tape TZE-535 12mm Hvid på Blå
-6%168 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Tape 12mm Tze-535 Hvid/blå
174 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Tape Tze535 12mm Hvid/blå
195,94 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Prægetape Brother 12 mm x 8 m
198,95 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Brother labeltape TZe535, 12mm hvid på blå lamineret
868,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZe 535 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZe 535 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk121 kr121 krKøb
2CompuMail DK129 kr129 krKøb
3Proshop DK146 kr185 krKøb
4Teknikproffset DK168 kr217 krKøb
5Dustin DK174 kr260,25 krKøb
6Hertels Boresko195,94 kr195,94 krKøb
7RedOffice Konpap198,95 kr198,95 krKøb
8Nova Nordic A/S868,75 kr868,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother TZe 535 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r)

PriceData har fulgt prisen på Brother TZe 535 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 121 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 127 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 121 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Brother TZe 535 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Brother TZe 535 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 2026121 kr1 kr (1%)
6. feb. 2026122 kr1 kr (1%)
23. dec. 2025121 kr6 kr (5%)
22. dec. 2025127 kr6 kr (5%)
10. dec. 2025121 kr1 kr (1%)
9. dec. 2025122 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret