Gå til hovedindhold

Brother TZe 151 Lamineret bånd (2,4 cm x 8 m) 1kassette(r)

BrotherPortomaskinerEAN: 4977766684996
Pris fra 131 krtil 219,69 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 88,69 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 84 kr 12. maj

Sammenlign priser på Brother TZe 151 Lamineret bånd (2,4 cm x 8 m) 1kassette(r) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother TZe151 tape - 24 mm. - Sort Tekst på Klar Tape
131 kr
Til butik
Brother TZe151 tape - 24 mm. - Sort Tekst på Klar Tape billede

Produktinformation

Brother TZE151 tape / 24 mm. / Sort Tekst / Klar Tape Original Brother TZ-151 tape 24mm Sort Text Clear Tape Replaces TZ151

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother PT 350
EAN: 4977766684996
Varenr.: TZE151
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TZe-151 labeltape - sort på klar 24mm x 8m
134 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother TZe 151 Lamineret bånd (2,4 cm x 8 m) 1kassette(r)
139 kr
Til butik
Brother TZe 151 Lamineret bånd (2,4 cm x 8 m) 1kassette(r) billede

Produktinformation

Brother TZE-151. Etiket, farve: Sort på transparant, Båndtype: TZe, Produktfarve: Sort. Båndbredde: 2,4 cm, Båndlængde: 8 m, Bredde: 29 mm. Pallens bruttohøjde: 16,5 cm, Hovedkasser pr. palle (udvendigt): 30 stk, Lag pr. palle: 6 stk. Båndstørrelse: 1,2 cm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: TZE151
EAN: 4977766684996
Varenr.: 987656678
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Tape 24mm Tze-151 Sort/gennemsigtig
149 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother TZe 151 Lamineret bånd (2,4 cm x 8 m) 1kassette(r)
179 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Tape TZE-151 24mm Svart på Transparent
-4%182 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Prægetape Brother 24 mm x 8 m
-2%212,76 kr
Før 216,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Tape Tze151 24mm Sort/klar
219,69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZe 151 Lamineret bånd (2,4 cm x 8 m) 1kassette(r) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZe 151 Lamineret bånd (2,4 cm x 8 m) 1kassette(r) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk131 kr131 krKøb
2CS MEGASTORE DK134 kr173 krKøb
3CompuMail DK139 kr139 krKøb
4Dustin DK149 kr235,25 krKøb
5Ultrashop179 kr179 krKøb
6Teknikproffset DK182 kr231 krKøb
7RedOffice Konpap212,76 kr212,76 krKøb
8Hertels Boresko219,69 kr219,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother TZe 151 Lamineret bånd (2,4 cm x 8 m) 1kassette(r)

PriceData har fulgt prisen på Brother TZe 151 Lamineret bånd (2,4 cm x 8 m) 1kassette(r) i 115 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 131 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 131 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 56% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Brother TZe 151 Lamineret bånd (2,4 cm x 8 m) 1kassette(r). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Brother TZe 151 Lamineret bånd (2,4 cm x 8 m) 1kassette(r) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026131 kr38 kr (41%)
29. maj 202693 kr1 kr (1%)
28. maj 202694 kr1 kr (1%)
22. maj 202693 kr9,98 kr (10%)
21. maj 2026102,98 kr10,98 kr (12%)
19. maj 202692 kr1 kr (1%)
14. maj 202693 kr9 kr (11%)
12. maj 202684 kr47 kr (36%)
28. mar. 2026131 kr3 kr (2%)
25. mar. 2026128 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret