Gå til hovedindhold

Brother Touchpanel Display Pa-tdu-001 - Td2120n/-2130n

Pris fra 1.324 krtil 1.681 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 357 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.294 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Brother Touchpanel Display Pa-tdu-001 - Td2120n/-2130n og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1324 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother Touchpanel-display til printer
1.324 kr
Til butik
Brother Touchpanel-display til printer billede

Produktinformation

Brother - Touchpanel-display til printer - for P/N: US#TD2130N, US#TD2130NHC

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: PATDU001
EAN: 4977766716635
Varenr.: 987728787
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother printer touch panel display
1.332 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Touchpanel Display Pa-tdu-001 - Td2120n/-2130n
-0%1.681 kr
Før 1.681,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brother Touchpanel Display Pa-tdu-001 - Td2120n/-2130n billede

Produktinformation

Strømliner etiketopsætning og printerstyring, reducerer fejlagtige udskrifter og spild Kompatibel med etiketprinterne TD-2120N og TD-2130N, plug-and-play-forbindelse Intuitivt touchpanel med forhåndsvisning lader dig bekræfte layouts før print Hent etikethukommelses-forudindstillinger med det samme, gør gentagne forsendelsesopgaver hurtigere Kompakt gråt kabinet, 167×112×230 mm og 566 g passer til enhver arbejdsstation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Tilbehør
Artikel nr.: PATDU001
EAN: 4977766716635
Varenr.: 5010796853

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Touchpanel Display Pa-tdu-001 - Td2120n/-2130n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Touchpanel Display Pa-tdu-001 - Td2120n/-2130n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.324 kr1.324 krKøb
2Proshop DK1.332 kr1.332 krKøb
3Dustin DK1.681 kr1.767,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother Touchpanel Display Pa-tdu-001 - Td2120n/-2130n

PriceData har fulgt prisen på Brother Touchpanel Display Pa-tdu-001 - Td2120n/-2130n i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.294 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 1.360 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.332 kr.

Den nuværende pris på 1.324 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Brother Touchpanel Display Pa-tdu-001 - Td2120n/-2130n. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Brother Touchpanel Display Pa-tdu-001 - Td2120n/-2130n de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 20261.324 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.323 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.324 kr1 kr (0%)
11. maj 20261.323 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.324 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.323 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.324 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.323 kr1 kr (0%)
29. apr. 20261.324 kr1 kr (0%)
28. apr. 20261.323 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret