Gå til hovedindhold

Brother TN-248XLBK - Sort - original - boks - tonerpatron - Op til 3000 sider

BrotherTonere og inkjetpatronerEAN: 4977766821773
Pris fra 678 krtil 1.015,49 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 337,49 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brother TN-248XLBK - Sort - original - boks - tonerpatron - Op til 3000 sider og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 678 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TN-248XLBK - Sort - original - boks - tonerpatron - Op til 3000 sider
678 kr
Til butik
Brother TN-248XLBK - Sort - original - boks - tonerpatron - Op til 3000 sider billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Tonere
Farve: 1
Artikel nr.: TN248XLBK
EAN: 4977766821773
Varenr.: 10795631
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Brother toner TN248XLBK Sort
708 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TN-248XLBK - XL Black toner
720 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother TN248XLBK Sort 3000 sider Toner
742 kr
Til butik
Gå til Dalgaard-IT
TrustScore 4 ud af 53,7
E-mærke certificeret
Brother TN248XLBK Sort lasertoner
769 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til laserprinter Brother TN248XLBK sort 3.000 sider
799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til laserprinter Brother TN248XLBK sort 3.000 sider
819 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Brother 248 Tonerkassette XL sort TN248XLBK Modsvarer: N/A
819,9 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Toner TN248XLBK TN-248 XL Sort
-17%832 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother TN248XLBK Sort 3000 sider Toner
849 kr
Til butik
Gå til INKPARTNER - dit sted for blæk og toner
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Brother TN248 XL Sort toner 3000 sider Original
859 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Toner Black 3k Tn-248xlbk
994 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother TN248XL toner
1.015,49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TN-248XLBK - Sort - original - boks - tonerpatron - Op til 3000 sider koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TN-248XLBK - Sort - original - boks - tonerpatron - Op til 3000 sider koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK678 kr717 krKøb
2Komplett DK708 kr708 krKøb
3Proshop DK720 kr759 krKøb
4CompuMail DK742 kr742 krKøb
5Dalgaard-IT769 kr769 krKøb
6Boligcenter DK799 kr799 krKøb
7Vivas DK819 kr888 krKøb
8InkClub DK819,9 kr819,9 krKøb
9Teknikproffset DK832 kr891 krKøb
10Ultrashop849 kr849 krKøb
11INKPARTNER - dit sted for blæk og toner859 kr859 krKøb
12Dustin DK994 kr1.080,25 krKøb
13RedOffice Konpap1.015,49 kr1.015,49 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother TN-248XLBK - Sort - original - boks - tonerpatron - Op til 3000 sider

PriceData har fulgt prisen på Brother TN-248XLBK - Sort - original - boks - tonerpatron - Op til 3000 sider i 181 dage. Laveste pris i perioden er 553,75 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 708 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 687 kr.

Den nuværende pris på 678 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Brother TN-248XLBK - Sort - original - boks - tonerpatron - Op til 3000 sider. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Brother TN-248XLBK - Sort - original - boks - tonerpatron - Op til 3000 sider de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026678 kr30 kr (4%)
18. maj 2026708 kr30 kr (4%)
17. maj 2026678 kr30 kr (4%)
12. maj 2026708 kr30 kr (4%)
11. maj 2026678 kr26 kr (4%)
7. maj 2026704 kr4 kr (1%)
5. maj 2026708 kr30 kr (4%)
30. apr. 2026678 kr4 kr (1%)
18. apr. 2026682 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026683 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret