Gå til hovedindhold

Brother TJ-4005DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (12 cm) - 203 dpi - op til 152 mm/sek. - seriel, USB 2.0 vært, USB 2.0, LAN

Pris fra 3.707 krtil 8.431 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 4.724 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brother TJ-4005DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (12 cm) - 203 dpi - op til 152 mm/sek. - seriel, USB 2.0 vært, USB 2.0, LAN og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3707 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother TJ-4005DN Direkte termisk
3.707 kr
Til butik
Brother TJ-4005DN Direkte termisk billede

Produktinformation

Brother TJ-4005DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (12 cm) - 203 dpi - op til 152 mm/sek. - USB 2.0, LAN, seriel, USB 2.0 vært

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: TJ4005DNZ1
EAN: 4977766822206
Varenr.: 1000842532
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother P-Touch TJ-4005DN Label Printer
5.534 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TJ-4005DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (12 cm) - 203 dpi - op til 152 mm/sek. - seriel, USB 2.0 vært, USB 2.0, LAN
5.661 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Labelprinter Brother TJ-4005DN - direkte termisk, 203 dpi, 152 mm/sek., kablet Ethernet
-1%6.699 kr
Før 6.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Labelprinter Brother TJ-4005DN - direkte termisk, 203 dpi, 152 mm/sek., kablet Ethernet
-1%6.719 kr
Før 6.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Industrial 4-inch direct thermal label printer
6.806,25 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Tj-4005dn Dt 203 Dpi Usb/serial/ethernet
-0%8.431 kr
Før 8.431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TJ-4005DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (12 cm) - 203 dpi - op til 152 mm/sek. - seriel, USB 2.0 vært, USB 2.0, LAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TJ-4005DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (12 cm) - 203 dpi - op til 152 mm/sek. - seriel, USB 2.0 vært, USB 2.0, LAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.707 kr3.707 krKøb
2Proshop DK5.534 kr5.534 krKøb
3CS MEGASTORE DK5.661 kr5.661 krKøb
4Boligcenter DK6.699 kr6.699 krKøb
5Vivas DK6.719 kr6.798 krKøb
6Officely.dk6.806,25 kr6.806,25 krKøb
7Dustin DK8.431 kr8.517,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother TJ-4005DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (12 cm) - 203 dpi - op til 152 mm/sek. - seriel, USB 2.0 vært, USB 2.0, LAN

PriceData har fulgt prisen på Brother TJ-4005DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (12 cm) - 203 dpi - op til 152 mm/sek. - seriel, USB 2.0 vært, USB 2.0, LAN i 147 dage. Laveste pris i perioden er 3.707 kr (registreret d. 19. marts 2026), højeste er 3.848 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.743 kr.

Den nuværende pris på 3.707 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Brother TJ-4005DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (12 cm) - 203 dpi - op til 152 mm/sek. - seriel, USB 2.0 vært, USB 2.0, LAN. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Brother TJ-4005DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (12 cm) - 203 dpi - op til 152 mm/sek. - seriel, USB 2.0 vært, USB 2.0, LAN de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20263.707 kr5 kr (0%)
22. maj 20263.712 kr5 kr (0%)
19. mar. 20263.707 kr35 kr (1%)
4. feb. 20263.742 kr106 kr (3%)
8. jan. 20263.848 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret