Gå til hovedindhold

Brother TD-4420TN - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11 cm) - 203 dpi - op til 152.4 mm/sek. - USB 2.0, LAN, USB vært, RS232C

BrotherIsenkramEAN: 4977766798556
Pris fra 3.024 krtil 4.092,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.068,5 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.977 kr 30. maj

Sammenlign priser på Brother TD-4420TN - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11 cm) - 203 dpi - op til 152.4 mm/sek. - USB 2.0, LAN, USB vært, RS232C og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3024 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother TD-4420TN Direct thermal / thermal transfer
3.024 kr
Til butik
Brother TD-4420TN Direct thermal / thermal transfer billede

Produktinformation

Brother TD-4420TN - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11 cm) - 203 dpi - op til 152.4 mm/sek. - USB 2.0, LAN, USB vært, RS232C

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: TD4420TNZ1
EAN: 4977766798556
Varenr.: 995231346
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TD-4420TN - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11 cm) - 203 dpi - op til 152.4 mm/sek. - USB 2.0, LAN, USB vært, RS232C
3.035 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TD-4420TN Thermal Label Printer 203dpi 152mm/sec USB LAN Serial
3.035 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Td-4420tn Etiketprinter Direkte Termisk/termisk Overførsel 203 X 203 Dpi 152 Mm/sek. Ledningsført Ethernet Lan
3.124 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
TD-4420TN Professionel etiketprinter
3.721,88 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Labelprinter Td-4420tn
4.092,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TD-4420TN - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11 cm) - 203 dpi - op til 152.4 mm/sek. - USB 2.0, LAN, USB vært, RS232C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TD-4420TN - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11 cm) - 203 dpi - op til 152.4 mm/sek. - USB 2.0, LAN, USB vært, RS232C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.024 kr3.024 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.035 kr3.035 krKøb
3Proshop DK3.035 kr3.035 krKøb
4Dustin DK3.124 kr3.210,25 krKøb
5Officely.dk3.721,88 kr3.721,88 krKøb
6Hertels Boresko4.092,5 kr4.092,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother TD-4420TN - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11 cm) - 203 dpi - op til 152.4 mm/sek. - USB 2.0, LAN, USB vært, RS232C

PriceData har fulgt prisen på Brother TD-4420TN - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11 cm) - 203 dpi - op til 152.4 mm/sek. - USB 2.0, LAN, USB vært, RS232C i 167 dage. Laveste pris i perioden er 2.092 kr (registreret d. 12. januar 2026), højeste er 3.115 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.002 kr.

Den nuværende pris på 3.024 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for Brother TD-4420TN - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11 cm) - 203 dpi - op til 152.4 mm/sek. - USB 2.0, LAN, USB vært, RS232C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for Brother TD-4420TN - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11 cm) - 203 dpi - op til 152.4 mm/sek. - USB 2.0, LAN, USB vært, RS232C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.024 kr47 kr (2%)
30. maj 20262.977 kr11 kr (0%)
28. maj 20262.988 kr11 kr (0%)
27. maj 20262.999 kr1 kr (0%)
26. maj 20263.000 kr11 kr (0%)
25. maj 20263.011 kr1 kr (0%)
24. maj 20263.012 kr11 kr (0%)
22. maj 20263.023 kr1 kr (0%)
20. maj 20263.024 kr10 kr (0%)
19. maj 20263.014 kr15 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret