Gå til hovedindhold

Brother Tape Brother TZES241 18mm, sort på hvid 4977766692175 Modsvarer: N/A

BrotherTapedispensereEAN: 4977766692175
Pris fra 144 krtil 289 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 137 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Brother Tape Brother TZES241 18mm, sort på hvid 4977766692175 Modsvarer: N/A og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother TZeS241 TZ-tape / 18 mm. / Sort Tekst / Hvid Tape
144 kr
Til butik
Brother TZeS241 TZ-tape / 18 mm. / Sort Tekst / Hvid Tape billede

Produktinformation

Brother TZeS241 TZ-tape / 18 mm. / Sort Tekst / Hvid Tape Extra Strong Laminat Original Brother TZ-tape18mmWhite Text Sort Tape Replaces TZS241 / Extra Strong Laminat

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother PT 2030VP
EAN: 4977766692175
Varenr.: TZES241
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother TZe S241 Lamineret bånd (1,8 cm x 8 m) 1kassette(r)
152 kr
Til butik
Brother TZe S241 Lamineret bånd (1,8 cm x 8 m) 1kassette(r) billede

Produktinformation

Brother TZE-S241. Etiket, farve: Sort på hvid, Båndtype: TZ, Produktfarve: Grå. Båndbredde: 1,8 cm, Båndlængde: 8 m, Bredde: 23 mm. Pallens bruttohøjde: 16,4 cm, Hovedkasser pr. palle (udvendigt): 30 stk, Lag pr. palle: 6 stk. Båndstørrelse: 1,8 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: TZES241
EAN: 4977766692175
Varenr.: 987656676
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TZe-S241 labeltape - sort på hvid 18mm x 8m - ekstra stærk klæbende
157 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TZe-S241 - Black On White - Roll (1.8 cm x 8 m)
157 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Tape 18mm Tze-s241 Sort/hvid Ekstra St�rk
-0%186 kr
Før 186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Tape TZE-S241 18mm Svart på Vit
-5%198 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Prægetape Brother 18 mm x 8 m
-11%233,88 kr
Før 263,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Tape Tzes241 18mm Sort/hvid Stærkt Klæbende
242,19 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother Tzes241 Label-Making Tape
259 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Brother Tapes TZeS241 18mm hvid/sort
264 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Tape Brother TZES241 18mm, sort på hvid 4977766692175 Modsvarer: N/A
289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Tape Brother TZES241 18mm, sort på hvid 4977766692175 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Tape Brother TZES241 18mm, sort på hvid 4977766692175 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk144 kr144 krKøb
2CompuMail DK152 kr152 krKøb
3CS MEGASTORE DK157 kr196 krKøb
4Proshop DK157 kr196 krKøb
5Dustin DK186 kr272,25 krKøb
6Teknikproffset DK198 kr247 krKøb
7RedOffice Konpap233,88 kr233,88 krKøb
8Hertels Boresko242,19 kr242,19 krKøb
9Ultrashop259 kr259 krKøb
10WATTOO.DK264 kr264 krKøb
11InkClub DK289 kr289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother Tape Brother TZES241 18mm, sort på hvid 4977766692175 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Brother Tape Brother TZES241 18mm, sort på hvid 4977766692175 Modsvarer: N/A i 140 dage. Laveste pris i perioden er 137 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 147 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Brother Tape Brother TZES241 18mm, sort på hvid 4977766692175 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Brother Tape Brother TZES241 18mm, sort på hvid 4977766692175 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026144 kr7 kr (5%)
17. apr. 2026137 kr1 kr (1%)
16. apr. 2026138 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026139 kr1 kr (1%)
1. apr. 2026140 kr1 kr (1%)
30. mar. 2026141 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026140 kr2 kr (1%)
27. mar. 2026142 kr2 kr (1%)
13. mar. 2026140 kr1 kr (1%)
4. mar. 2026141 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret