Gå til hovedindhold

Brother RuggedJet RJ-4230B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (11,4 cm) - 203 x 203 dpi - op til 127 mm/sek. - USB 2.0, Bluetooth 4.2

BrotherHoldere til etiketterEAN: 4977766788717
Pris fra 4.160 krtil 5.994 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.834 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.076 kr 20. maj

Sammenlign priser på Brother RuggedJet RJ-4230B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (11,4 cm) - 203 x 203 dpi - op til 127 mm/sek. - USB 2.0, Bluetooth 4.2 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4160 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother RuggedJet RJ-4230B Direct thermal
4.160 kr
Til butik
Brother RuggedJet RJ-4230B Direct thermal billede

Produktinformation

Brother RuggedJet RJ-4230B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (11,4 cm) - 203 x 203 dpi - op til 127 mm/sek. - USB 2.0, Bluetooth 4.2

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: RJ4230BZ1
EAN: 4977766788717
Varenr.: 993468022
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother RuggedJet RJ-4230B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (11,4 cm) - 203 x 203 dpi - op til 127 mm/sek. - USB 2.0, Bluetooth 4.2
4.183 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother RuggedJet RJ-4230B
4.183 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Etiketprinter mobil - Brother RJ-4230B, direkte termisk, 203 dpi
5.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Etiketprinter mobil - Brother RJ-4230B, direkte termisk, 203 dpi
5.819 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Mobile printer RJ-4230B prnt 4IN BT
5.889,06 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Rj-4230b Dt 4 tommer Mobil Kvitteringsprinter Usb/bt
5.994 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother RuggedJet RJ-4230B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (11,4 cm) - 203 x 203 dpi - op til 127 mm/sek. - USB 2.0, Bluetooth 4.2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother RuggedJet RJ-4230B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (11,4 cm) - 203 x 203 dpi - op til 127 mm/sek. - USB 2.0, Bluetooth 4.2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.160 kr4.160 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.183 kr4.183 krKøb
3Proshop DK4.183 kr4.183 krKøb
4Boligcenter DK5.799 kr5.799 krKøb
5Vivas DK5.819 kr5.898 krKøb
6Officely.dk5.889,06 kr5.889,06 krKøb
7Dustin DK5.994 kr6.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother RuggedJet RJ-4230B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (11,4 cm) - 203 x 203 dpi - op til 127 mm/sek. - USB 2.0, Bluetooth 4.2

PriceData har fulgt prisen på Brother RuggedJet RJ-4230B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (11,4 cm) - 203 x 203 dpi - op til 127 mm/sek. - USB 2.0, Bluetooth 4.2 i 167 dage. Laveste pris i perioden er 4.076 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 4.894 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.685 kr.

Den nuværende pris på 4.160 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 70 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Brother RuggedJet RJ-4230B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (11,4 cm) - 203 x 203 dpi - op til 127 mm/sek. - USB 2.0, Bluetooth 4.2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Brother RuggedJet RJ-4230B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (11,4 cm) - 203 x 203 dpi - op til 127 mm/sek. - USB 2.0, Bluetooth 4.2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.160 kr24 kr (1%)
30. maj 20264.136 kr24 kr (1%)
28. maj 20264.160 kr18 kr (0%)
27. maj 20264.142 kr20 kr (0%)
26. maj 20264.122 kr23 kr (1%)
25. maj 20264.145 kr1 kr (0%)
24. maj 20264.146 kr13 kr (0%)
23. maj 20264.133 kr10 kr (0%)
22. maj 20264.123 kr47 kr (1%)
20. maj 20264.076 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret