Gå til hovedindhold

Brother P‑touch PT-N20 etiketprinter - direkte termisk, 12 mm, 180 dpi

BrotherBatterierEAN: 4977766833219
Pris fra 197 krtil 336 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 194 kr 25. maj

Sammenlign priser på Brother P‑touch PT-N20 etiketprinter - direkte termisk, 12 mm, 180 dpi og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 197 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother P-Touch PT-N20 Direkte termisk
197 kr
Til butik
Brother P-Touch PT-N20 Direkte termisk billede

Produktinformation

Brother P-Touch PT-N20 - Etikettemaskine - S/H - direkte termisk - 12 mm bredde - 180 dpi - op til 12 mm/sek. - skærer - lodret print, spejltryk, printforhåndsvisning, 2 skrivelinier - hvid, blå

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: PTN20QL1
EAN: 4977766833219
Varenr.: 1002925595
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother PT-N20 Btag Desktop labelmaskine
200 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother PT-N20 Desktop-etiketteringsmaskine, Btag 12mm
232 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Brother P‑touch PT-N20 etiketprinter - direkte termisk, 12 mm, 180 dpi
-20%239 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother P-Touch PT-N20 - Direct thermal - 12 mm - 180 dpi
-25%239,25 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother P‑touch PT-N20 etiketprinter - direkte termisk, 12 mm, 180 dpi
-19%259 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother - Pt-n20 Desktop Labelling Machine, Btag 12mm
269,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother P-Touch PT-N20 Direkte termisk
279 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Btag Pt-n20
-0%336 kr
Før 336,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother P‑touch PT-N20 etiketprinter - direkte termisk, 12 mm, 180 dpi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother P‑touch PT-N20 etiketprinter - direkte termisk, 12 mm, 180 dpi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK197 kr197 krKøb
2CS MEGASTORE DK200 kr239 krKøb
3Teknikproffset DK232 kr291 krKøb
4Boligcenter DK239 kr239 krKøb
5Proshop DK239,25 kr278,25 krKøb
6Vivas DK259 kr328 krKøb
7Gucca.dk269,95 kr269,95 krKøb
8Ultrashop279 kr279 krKøb
9Dustin DK336 kr422,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother P‑touch PT-N20 etiketprinter - direkte termisk, 12 mm, 180 dpi

PriceData har fulgt prisen på Brother P‑touch PT-N20 etiketprinter - direkte termisk, 12 mm, 180 dpi i 183 dage. Laveste pris i perioden er 194 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 258 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 207 kr.

Den nuværende pris på 197 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Brother P‑touch PT-N20 etiketprinter - direkte termisk, 12 mm, 180 dpi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Brother P‑touch PT-N20 etiketprinter - direkte termisk, 12 mm, 180 dpi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026197 kr2 kr (1%)
27. maj 2026199 kr5 kr (3%)
25. maj 2026194 kr3 kr (2%)
24. maj 2026197 kr3 kr (2%)
22. maj 2026194 kr5 kr (3%)
21. maj 2026199 kr5 kr (3%)
20. maj 2026194 kr5 kr (3%)
19. maj 2026199 kr5 kr (3%)
9. maj 2026194 kr3 kr (2%)
8. maj 2026197 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret