Gå til hovedindhold

Brother P‑Touch Cube Pro PT‑P910BT etiketprinter - termisk overførsel, 360 dpi, USB/Bluetooth

BrotherComputer – tilbehørBluetooth og termo transferProfessionel mærkning og etiketteringEAN: 4977766804486

Brother PT-P910BT Cube Pro med Bluetooth, 360 DPI opløsning og termo transfer teknologi. Ideel til professionel mærkning med op til 36mm brede labels. Læs mere

Pris fra 1.861 krtil 3.266,25 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 1.405,25 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.694 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Brother P‑Touch Cube Pro PT‑P910BT etiketprinter - termisk overførsel, 360 dpi, USB/Bluetooth og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1861 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Labelprinter Brother PT-P910BT Cube Pro - USB 2.0 & Bluetooth
1.861 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother P-Touch Cube Pro PT-P910BT Termisk overførsel
1.862 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother P-Touch Cube Pro PT-P910BT - Mono Thermal - 360 dpi - 20 mm/sec
2.114 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother P-touch CUBE Pro PT-P910BT matrixprinter med genopladeligt batteri og Bluetooth
2.171 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Pt-p910bt Cube Pro
-0%2.316 kr
Før 2.316,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother P-Touch Cube Pro PT-P910BT Termisk overførsel
2.349 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
PT-P910BT Cube Pro
2.620,31 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Brother P-touch CUBE Pro PT-P910BT - genopladelig labelprinter med Bluetooth
2.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother P-touch CUBE Pro PT-P910BT - genopladelig labelprinter med Bluetooth
2.719 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRINTER P-TOUCH CUBE PRO PT-P910BT
3.058,74 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Printer p-touch cube pro pt-p910bt
3.266,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother P‑Touch Cube Pro PT‑P910BT etiketprinter - termisk overførsel, 360 dpi, USB/Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother P‑Touch Cube Pro PT‑P910BT etiketprinter - termisk overførsel, 360 dpi, USB/Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.861 kr1.861 krKøb
2CompuMail DK1.862 kr1.862 krKøb
3Proshop DK2.114 kr2.114 krKøb
4Teknikproffset DK2.171 kr2.230 krKøb
5Dustin DK2.316 kr2.402,25 krKøb
6Ultrashop2.349 kr2.349 krKøb
7Officely.dk2.620,31 kr2.620,31 krKøb
8Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
9Vivas DK2.719 kr2.798 krKøb
10EL-GROSSISTEN3.058,74 kr3.058,74 krKøb
11MaintainIt3.266,25 kr3.266,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Brother PT-P910BT Cube Pro

Brother

Brother PT-P910BT Cube Pro med Bluetooth, 360 DPI opløsning og termo transfer teknologi. Ideel til professionel mærkning med op til 36mm brede labels.

• labelprinter
• etiketprinter
• brother printer
• bluetooth printer
• p-touch
• cube pro
• termo transfer
• Professionel mærkning og etikettering
• Bluetooth og termo transfer

Beskrivelse

Brother PT-P910BT Cube Pro er en avanceret bluetooth-aktiveret labelprinter designet til professionelle behov. Med mulighed for labels op til 36mm bredde og termo transfer teknologi leverer den skarpe, holdbare etiketter med 360 DPI opløsning. Den kompakte, bærbare design med integreret genopladeligt batteri gør den perfekt til både kontor og feltarbejde. Printeren understøtter både USB 2.0 og Bluetooth 5.0 forbindelse og er kompatibel med Windows, Android og iOS gennem Brother iPrint&Label og P-touch Design&Print2 apps. Med en printhastighed på op til 20 mm/sek og automatisk skærer er den ideel til professionel etikettering, inventar management og organisatoriske opgaver.

Specifikationer

apps:Brother iPrint&Label, P-touch Design&Print2
mål:12.8 x 6.7 x 12.8 cm
farve:Hvid
vægt:0.64 kg
batteri:Integreret genopladeligt Li-ion
skærer:Automatisk
opløsning:360 DPI
konnektivitet:USB 2.0, Bluetooth 5.0
printeknologi:Termo transfer
kompatibilitet:Windows 10, Android, iOS
printhastighed:20 mm/sek
maksimal_båndbredde:36 mm

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor brede labels kan printeren lave?

Brother PT-P910BT kan printe labels op til 36 mm brede, hvilket gør den velegnet til professionelle mærkningsopgaver.

Fungerer printeren uden computer?

Ja, den kan styres trådløst via smartphone eller tablet med Brother iPrint&Label og P-touch Design&Print2 apps via Bluetooth.

Hvor længe holder batteriet?

Printeren har integreret genopladeligt Li-ion batteri der oplades via USB og giver lang driftstid til mobil brug.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother P‑Touch Cube Pro PT‑P910BT etiketprinter - termisk overførsel, 360 dpi, USB/Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på Brother P‑Touch Cube Pro PT‑P910BT etiketprinter - termisk overførsel, 360 dpi, USB/Bluetooth i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.694 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 1.882 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.751 kr.

Den nuværende pris på 1.861 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Brother P‑Touch Cube Pro PT‑P910BT etiketprinter - termisk overførsel, 360 dpi, USB/Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Brother P‑Touch Cube Pro PT‑P910BT etiketprinter - termisk overførsel, 360 dpi, USB/Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.861 kr9 kr (0%)
28. maj 20261.870 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.871 kr10 kr (1%)
26. maj 20261.861 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.862 kr8 kr (0%)
23. maj 20261.870 kr12 kr (1%)
22. maj 20261.882 kr40 kr (2%)
5. maj 20261.842 kr35 kr (2%)
9. apr. 20261.807 kr68 kr (4%)
8. apr. 20261.739 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret