Gå til hovedindhold

Brother MFC-L9630CDN - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4/Legal (medie) - op til 40 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 620 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, USB 2.0, USB vært, NFC

Pris fra 9.165 krtil 12.479 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 3.314 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.697 kr 11. maj

Sammenlign priser på Brother MFC-L9630CDN - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4/Legal (medie) - op til 40 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 620 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, USB 2.0, USB vært, NFC og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9165 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother MFC-L9630CDN - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4/Legal (medie) - op til 40 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 620 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, USB 2.0, USB vært, NFC
9.165 kr
Til butik
Brother MFC-L9630CDN - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4/Legal (medie) - op til 40 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 620 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, USB 2.0, USB vært, NFC billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Laserprintere
Farve: 2
Artikel nr.: MFCL9630CDNRE1
EAN: 4977766814188
Varenr.: 8862877
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother MFC-L9630CDN - multifunction printer - colour Multifunktion - Farve - Laser
9.711 kr
Til butik
Brother MFC-L9630CDN - multifunction printer - colour Multifunktion - Farve - Laser billede

Produktinformation

Multifunktionsprinter med farvelaserudskrift på op til 40 spm, NFC og Gigabit LAN-forbindelse samt en standardkapacitet på 620 ark. Den Brother MFC-L9630CDN kombinerer professionel farveudskriftskvalitet med hurtig duplexscanning og en stor, tilpasselig touchscreen for sikker og enkel betjening. Printing technology: Colour laser Print speed: Up to 40 spm (mono AirPrint enabled Designet til travle kontorer understøtter den et anbefalet månedligt volumen på 12,000 sider og bruger tonerkassetter med høj kapacitet (black up to 9,000 pages; cyan/magenta/yellow up to 6,500 pages) for længere udskriftsserier mellem udskiftninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printer
Artikel nr.: MFCL9630CDNRE1
EAN: 4977766814188
Varenr.: 3150388
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MFC-L9630CDN Professional A4 All-in-One Colour Laser Printer
10.373 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laserprinter farve A4 Brother MFC-L9630CDN - 2400 × 600 dpi, 40 s/min
-24%11.199 kr
Før 14.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laserprinter farve A4 Brother MFC-L9630CDN - 2400 × 600 dpi, 40 s/min
-24%11.219 kr
Før 14.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Mfc-l9630cdn A4 Mfp
12.124 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MFC-L9630CDN Professional A4 All-in-One Colour Laser Printer
12.479 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother MFC-L9630CDN - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4/Legal (medie) - op til 40 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 620 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, USB 2.0, USB vært, NFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother MFC-L9630CDN - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4/Legal (medie) - op til 40 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 620 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, USB 2.0, USB vært, NFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK9.165 kr9.364 krKøb
2Proshop DK9.711 kr9.711 krKøb
3CompuMail DK10.373 kr10.373 krKøb
4Boligcenter DK11.199 kr11.199 krKøb
5Vivas DK11.219 kr12.418 krKøb
6Dustin DK12.124 kr12.622,75 krKøb
7Ultrashop12.479 kr12.479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother MFC-L9630CDN - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4/Legal (medie) - op til 40 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 620 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, USB 2.0, USB vært, NFC

PriceData har fulgt prisen på Brother MFC-L9630CDN - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4/Legal (medie) - op til 40 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 620 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, USB 2.0, USB vært, NFC i 133 dage. Laveste pris i perioden er 8.685 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 9.364 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.947 kr.

Den nuværende pris på 9.165 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for Brother MFC-L9630CDN - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4/Legal (medie) - op til 40 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 620 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, USB 2.0, USB vært, NFC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for Brother MFC-L9630CDN - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4/Legal (medie) - op til 40 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 620 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, USB 2.0, USB vært, NFC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20269.165 kr199 kr (2%)
29. maj 20269.364 kr418 kr (5%)
25. maj 20268.946 kr30 kr (0%)
23. maj 20268.916 kr30 kr (0%)
22. maj 20268.946 kr30 kr (0%)
17. maj 20268.916 kr30 kr (0%)
16. maj 20268.946 kr1 kr (0%)
14. maj 20268.947 kr417 kr (4%)
13. maj 20269.364 kr667 kr (8%)
11. maj 20268.697 kr249 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret