Gå til hovedindhold

Brother MFC-L6710DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 50 spm (kopiering) - op til 50 spm (udskriver) - 520 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n)

Pris fra 4.325 krtil 6.075 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.750 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.248 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Brother MFC-L6710DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 50 spm (kopiering) - op til 50 spm (udskriver) - 520 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4325 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother MFC-L6710DW Laser
4.325 kr
Til butik
Brother MFC-L6710DW Laser billede

Produktinformation

Brother MFC-L6710DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 50 spm (kopiering) - op til 50 spm (udskriver) - 520 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n)

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: MFCL6710DWRE1
EAN: 4977766815178
Varenr.: 1001584461
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother MFC-L6710DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 50 spm (kopiering) - op til 50 spm (udskriver) - 520 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n)
4.334 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother MFC-L6710DW - multifunction printer - B/W Multifunktion - Monokrom - Laser
4.578 kr
Til butik
Brother MFC-L6710DW - multifunction printer - B/W Multifunktion - Monokrom - Laser billede

Produktinformation

Multifunktionsprinter med monokrom laserudskrift, der leverer op til 50 spm, 520-arks standardkapacitet, automatisk duplex og kablet/Wi‑Fi-netværk til travle kontorer. Designet til flerbruger-miljøer, kombinerer Brother MFC-L6710DW hurtig udskrivning og alsidig scanning med en 70-arks ADF og en 5" farve-touchscreen for enkel betjening. Udskriftshastighed: up to 50 spm (A4) Opløsning: up to 1200 x 1200 dpi (print) and 1200 x 1200 dpi (scan) Papirkapacitet: 520-sheet standard tray, 100-sheet bypass, 150-sheet output ADF: 70-sheet automatic document feeder Forbindelse: USB 2.0, Gigabit LAN, Wi‑Fi(n) Sikkerhed: Wi‑Fi Direct, SSL/TLS, IPsec, WPA3-SAE, Secure Print and other enterprise protocols Certificeret af ENERGY STAR, Nordic Swan og Blue Angel; inkluderer en start sort toner til op til 6000 pages og en tromle til op til 75,000 pages, med en anbefalet månedlig volumen på op til 8000 pages.

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printer
Artikel nr.: MFCL6710DWRE1
EAN: 4977766815178
Varenr.: 3226861
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laserprinter Brother MFC-L6710DW multifunktion S/H A4
-13%4.699 kr
Før 5.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laserprinter Brother MFC-L6710DW multifunktion S/H A4
-13%4.719 kr
Før 5.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother MFC-L6710DW Laser
5.199 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Mfc-l6710dw A4 Mfp
5.499 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
MFC-L6710DW Professional AiO mono laser printer
6.075 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother MFC-L6710DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 50 spm (kopiering) - op til 50 spm (udskriver) - 520 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother MFC-L6710DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 50 spm (kopiering) - op til 50 spm (udskriver) - 520 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.325 kr4.325 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.334 kr4.403 krKøb
3Proshop DK4.578 kr4.578 krKøb
4Boligcenter DK4.699 kr4.699 krKøb
5Vivas DK4.719 kr4.879 krKøb
6Ultrashop5.199 kr5.199 krKøb
7Dustin DK5.499 kr5.585,25 krKøb
8Officely.dk6.075 kr6.075 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother MFC-L6710DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 50 spm (kopiering) - op til 50 spm (udskriver) - 520 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n)

PriceData har fulgt prisen på Brother MFC-L6710DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 50 spm (kopiering) - op til 50 spm (udskriver) - 520 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 4.248 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 5.000 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.536 kr.

Den nuværende pris på 4.325 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Brother MFC-L6710DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 50 spm (kopiering) - op til 50 spm (udskriver) - 520 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Brother MFC-L6710DW - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4/Legal (medie) - op til 50 spm (kopiering) - op til 50 spm (udskriver) - 520 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.325 kr9 kr (0%)
29. maj 20264.334 kr67 kr (2%)
27. maj 20264.267 kr14 kr (0%)
26. maj 20264.281 kr14 kr (0%)
25. maj 20264.295 kr14 kr (0%)
24. maj 20264.309 kr14 kr (0%)
23. maj 20264.323 kr14 kr (0%)
22. maj 20264.337 kr72 kr (2%)
21. maj 20264.265 kr14 kr (0%)
19. maj 20264.279 kr14 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret