Gå til hovedindhold

Brother MFC-L5710DN - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært

Pris fra 4.212 krtil 8.319 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 4.107 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.654 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Brother MFC-L5710DN - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4212 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother MFC-L5710DN Laser
4.212 kr
Til butik
Brother MFC-L5710DN Laser billede

Produktinformation

Brother MFC-L5710DN - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: MFCL5710DNRE1
EAN: 4977766815161
Varenr.: 1001584459
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother MFC-L5710DN Mono Laser All in One Multifunktion - Monokrom - Laser
4.302 kr
Til butik
Brother MFC-L5710DN Mono Laser All in One Multifunktion - Monokrom - Laser billede

Produktinformation

Multifunktionsprinter med monokrom laserudskrift, kopiering, scanning og fax med op til 48 spm hastighed, automatisk duplex og en standardpapirkapacitet på 350 ark. Brother multifunction mono laser all-in-one er bygget til kontorbrug og kombinerer 1200 x 1200 dpi udskriftskvalitet med en 3.5" farvet touchscreen og omfattende scan-til- og netværksfunktioner for at forenkle dokumentarbejdsgange. Print speed: up to 48 ppm (A4) Print resolution: up to 1200 x 1200 dpi Scan: 1200 x 1200 dpi optical with duplex ADF (50 sheets) Paper handling: 350-sheet standard capacity, 100-sheet bypass, 150-sheet output Connectivity: Gigabit LAN, USB 2.0, USB host Fax: Super G3, 33.6 Kbps Security: SSL/TLS, IPsec, Secure Print and other network protocols Certificeret til ENERGY STAR, Nordic Swan og Blue Angel, det leverer sikker, effektiv dokumenthåndtering til travle kontorer.

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printer
Artikel nr.: MFCL5710DNRE1
EAN: 4977766815161
Varenr.: 3226859
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother MFC-L5710DN printer
5.248,16 kr
Til butik
Brother MFC-L5710DN printer billede

Produktinformation

Alt-i-én printer, der leverer hurtigt print og scan i høj kvalitet. Med fleksible papirhåndteringsmuligheder. Denne alt-i-én laserprinter er udviklet til virksomheder og til at levere en brugervenlig, professionel oplevelse, som din virksomhed kan stole p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Kontormaskiner
EAN: 4977766815161
Varenr.: 427.5710 15
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother MFC-L5710DN Laser
5.349 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother MFC-L5710DN - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært
6.617 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laserprinter Brother MFC-L5710DN A4 mono, 1200 × 1200 dpi, 48 ppm
8.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laserprinter Brother MFC-L5710DN A4 mono, 1200 × 1200 dpi, 48 ppm
8.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother MFC-L5710DN - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother MFC-L5710DN - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.212 kr4.212 krKøb
2Proshop DK4.302 kr4.302 krKøb
3RedOffice Konpap5.248,16 kr5.248,16 krKøb
4Ultrashop5.349 kr5.349 krKøb
5CS MEGASTORE DK6.617 kr6.686 krKøb
6Boligcenter DK8.299 kr8.299 krKøb
7Vivas DK8.319 kr8.718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother MFC-L5710DN - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært

PriceData har fulgt prisen på Brother MFC-L5710DN - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært i 179 dage. Laveste pris i perioden er 3.448 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 4.212 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.675 kr.

Den nuværende pris på 4.212 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Brother MFC-L5710DN - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Brother MFC-L5710DN - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 48 spm (kopiering) - op til 48 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20264.212 kr208 kr (5%)
20. maj 20264.004 kr155 kr (4%)
17. maj 20263.849 kr1 kr (0%)
7. maj 20263.850 kr2 kr (0%)
30. apr. 20263.852 kr2 kr (0%)
17. apr. 20263.850 kr161 kr (4%)
16. apr. 20263.689 kr51 kr (1%)
1. apr. 20263.740 kr51 kr (1%)
15. mar. 20263.689 kr35 kr (1%)
14. mar. 20263.654 kr35 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret