Gå til hovedindhold

Brother MFC-J6760DW, Inkjet, Farveudskrivning, 1200 x 4800 dpi, A3, Direkte udskrivning, Sort, Hvid

Pris fra 2.422 krtil 3.329 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 907 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.184 kr 16. maj

Sammenlign priser på Brother MFC-J6760DW, Inkjet, Farveudskrivning, 1200 x 4800 dpi, A3, Direkte udskrivning, Sort, Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2422 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother MFC-J6760DW Blækprinter
2.422 kr
Til butik
Brother MFC-J6760DW Blækprinter billede

Produktinformation

Brother MFC-J6760DW. Udskrivningsteknologi: Inkjet, Udskrivning: Farveudskrivning, Maksimal opløsning: 1200 x 4800 dpi, Udskrivningshastighed (farve, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat): 30 sider pr. minut. Kopiering: Farvekopiering, Maksimal kopiopløsning: 1200 x 4800 dpi. Scanning: Farvescanning, Optisk scanningsopløsning: 1200 x 2400 dpi. Fax: Farvefax. Duplex-funktioner: Udskriv. Maksimal ISO A-serie papirstørrelse: A3. Wi-Fi. Direkte udskrivning. Produktfarve: Sort, Hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: MFCJ6760DWRE1
EAN: 4977766847148
Varenr.: 1003778098
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Mfc-j6760dw A3 Mfp
-0%2.561 kr
Før 2.561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brother Mfc-j6760dw A3 Mfp billede

Produktinformation

A3 farve-MFP håndterer print, kopiering, scanning og fax Hurtige A4-hastigheder, 31 sider/minut mono og 30 sider/minut farve, første side på 4,4 s Indbygget 2,7-tommers touchscreen og 50-arks ADF optimerer arbejdsgange Gigabit Ethernet, WiFi og mobiludskrivning for nem deling Inkluderer starttonerpatroner, sort 700 sider og CMY 450 sider, energicertificeret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Blækprintere A3
Artikel nr.: MFCJ6760DWRE1
EAN: 4977766847148
Varenr.: 5020075869
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother MFC-J6760DW, Inkjet, Farveudskrivning, 1200 x 4800 dpi, A3, Direkte udskrivning, Sort, Hvid
2.585 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother MFC-J6760DW - Color Inkjet - A3 Duplex - 31 ppm Multifunktion - Farve - Blæk
2.677 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
MFC-J6760DW Inkjet A3 All-in-1
2.992,19 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother MFC-J6760DW Blækprinter
3.329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother MFC-J6760DW, Inkjet, Farveudskrivning, 1200 x 4800 dpi, A3, Direkte udskrivning, Sort, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother MFC-J6760DW, Inkjet, Farveudskrivning, 1200 x 4800 dpi, A3, Direkte udskrivning, Sort, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.422 kr2.422 krKøb
2Dustin DK2.561 kr2.647,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.585 kr2.654 krKøb
4Proshop DK2.677 kr2.677 krKøb
5Officely.dk2.992,19 kr2.992,19 krKøb
6Ultrashop3.329 kr3.329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother MFC-J6760DW, Inkjet, Farveudskrivning, 1200 x 4800 dpi, A3, Direkte udskrivning, Sort, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Brother MFC-J6760DW, Inkjet, Farveudskrivning, 1200 x 4800 dpi, A3, Direkte udskrivning, Sort, Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.184 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 2.671 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.474 kr.

Den nuværende pris på 2.422 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for Brother MFC-J6760DW, Inkjet, Farveudskrivning, 1200 x 4800 dpi, A3, Direkte udskrivning, Sort, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for Brother MFC-J6760DW, Inkjet, Farveudskrivning, 1200 x 4800 dpi, A3, Direkte udskrivning, Sort, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.422 kr8 kr (0%)
29. maj 20262.430 kr8 kr (0%)
21. maj 20262.422 kr238 kr (11%)
16. maj 20262.184 kr44 kr (2%)
11. maj 20262.228 kr130 kr (6%)
10. maj 20262.358 kr131 kr (5%)
9. maj 20262.489 kr36 kr (1%)
7. maj 20262.453 kr48 kr (2%)
6. maj 20262.501 kr25 kr (1%)
5. maj 20262.476 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret