Gå til hovedindhold

Brother HSe-231E Varmekrymperørtape (1,12 cm x 1,5 m) 1kassette(r)

BrotherElektronikEAN: 4977766822824
Pris fra 213 krtil 336,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 123,95 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 207 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Brother HSe-231E Varmekrymperørtape (1,12 cm x 1,5 m) 1kassette(r) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 213 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother HSe-231E Varmekrymperørtape (1,12 cm x 1,5 m) 1kassette(r)
213 kr
Til butik
Brother HSe-231E Varmekrymperørtape (1,12 cm x 1,5 m) 1kassette(r) billede

Produktinformation

Brother HSe-231E - Sort på hvid - Rulle (1,12 cm x 1,5 m) 1 kassette(r) hængekasse - varmekrymperørtape - for P-Touch PT-D800W, PT-E550WVP

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: HSE231E
EAN: 4977766822824
Varenr.: 1000903426
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother HSe-231E - krympeflextape 11,2 mm x 1,5 m - sort på hvid
237 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother HSe-231E, sort tekst på hvid baggrund, bredde 11,2 mm
263 kr
Til butik
Brother HSe-231E, sort tekst på hvid baggrund, bredde 11,2 mm billede

Produktinformation

Brotherden originale HSe-231E 11,2 mm bred, designet til permanent mærkning og nem identifikation af kabler og ledninger. HSe-231E fås i hvid til bunden og sort til teksten, Brotherden originale HSe-231E er 11,2 mm bred og designet til permanent mærkning og nem identifikation af kabler og ledninger. HSe-231E fås med hvid bundfarve og sort tekstfarve. Den har et krympeforhold på 3:1 og anbefales til ledninger med en diameter på 2,1 til 7,0 mm. Passer til P-touch-printere med HS- eller HSe-logo på forsiden. Bredde 11,2 mm, længde 1,5 m, Krymper ved opvarmning og skaber et permanent mærke, BrotherOriginal gummimuffe af høj kvalitet, Til tydelig og holdbar mærkning, Velegnet til kabler fra 2,1 til 7,0 mm i diameter, Krympeforhold 3:1, Bredde 11,2 mm, længde 1,5 m, Til tydelig og holdbar mærkning, Til kabler fra 2,1 til 7 mm i diameter, Krympeforhold 3:1, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Zebra & Label Printere
EAN: 4977766822824
Varenr.: C80496
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother HSe-231E Varmekrymperørtape (1,12 cm x 1,5 m) 1kassette(r)
279 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Tape Krympeslange 11,2mm Hse-231e Sort/hvid
-0%281 kr
Før 281,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tape Brother HSE231E sort på hvid
336,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother HSe-231E Varmekrymperørtape (1,12 cm x 1,5 m) 1kassette(r) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother HSe-231E Varmekrymperørtape (1,12 cm x 1,5 m) 1kassette(r) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK213 kr213 krKøb
2CS MEGASTORE DK237 kr276 krKøb
3Teknikproffset DK263 kr312 krKøb
4Ultrashop279 kr279 krKøb
5Dustin DK281 kr367,25 krKøb
6RedOffice Konpap336,95 kr336,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother HSe-231E Varmekrymperørtape (1,12 cm x 1,5 m) 1kassette(r)

PriceData har fulgt prisen på Brother HSe-231E Varmekrymperørtape (1,12 cm x 1,5 m) 1kassette(r) i 174 dage. Laveste pris i perioden er 203 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 224 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 213 kr.

Den nuværende pris på 213 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Brother HSe-231E Varmekrymperørtape (1,12 cm x 1,5 m) 1kassette(r). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Brother HSe-231E Varmekrymperørtape (1,12 cm x 1,5 m) 1kassette(r) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026213 kr6 kr (3%)
30. apr. 2026207 kr3 kr (1%)
4. mar. 2026210 kr3 kr (1%)
1. mar. 2026213 kr3 kr (1%)
22. feb. 2026210 kr2 kr (1%)
13. feb. 2026212 kr1 kr (0%)
5. feb. 2026213 kr9 kr (4%)
4. feb. 2026222 kr1 kr (0%)
2. feb. 2026223 kr1 kr (0%)
1. feb. 2026224 kr14 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret