Gå til hovedindhold

Brother DR-1150, Original, Brother, DCP-L1640W, DCP-L1642W, DCP-L1660W, HL-L1240W, HL-L1242W, 1 stk, 10000 Sider, Laserprint

BrotherTonere og inkjetpatronerEAN: 4977766842006
Pris fra 528 krtil 749 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 221 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brother DR-1150, Original, Brother, DCP-L1640W, DCP-L1642W, DCP-L1660W, HL-L1240W, HL-L1242W, 1 stk, 10000 Sider, Laserprint og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 528 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother DR1150 - Original - tromlekit - for Brother DCP-L1642W, HL-L1240W
528 kr
Til butik
Brother DR1150 - Original - tromlekit - for Brother DCP-L1642W, HL-L1240W billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Kopimaskiner
Farve: 1
Artikel nr.: DR1150
EAN: 4977766842006
Varenr.: 24399234
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother DR1150 10000 sider Tromlekit
529 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother DR1150 10000 sider Tromlekit
629 kr
Til butik
Brother DR1150 10000 sider Tromlekit billede

Produktinformation

Brother DR1150 Tromlekit – 10.000 Sider Opdag Brother DR1150 tromlekit, et pålideligt og effektivt valg til dine udskrivningsbehov. Dette tromlekit er designet til at fungere optimalt med dine Brother-printere og kan producere op til 10.000 sider

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere & Forbrugsvarer
EAN: 4977766842006
Varenr.: 118280
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Brother DR-1150 Tromle til overførsel af toner DR1150 Modsvarer: N/A
629 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
OPC-tromle Brother DR-1150 - original, 1 stk.
729 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother DR-1150, Original, Brother, DCP-L1640W, DCP-L1642W, DCP-L1660W, HL-L1240W, HL-L1242W, 1 stk, 10000 Sider, Laserprint koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother DR-1150, Original, Brother, DCP-L1640W, DCP-L1642W, DCP-L1660W, HL-L1240W, HL-L1242W, 1 stk, 10000 Sider, Laserprint koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK528 kr567 krKøb
2CompuMail DK529 kr529 krKøb
3Ultrashop629 kr629 krKøb
4InkClub DK629 kr629 krKøb
5Boligcenter DK729 kr729 krKøb
6Vivas DK749 kr828 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother DR-1150, Original, Brother, DCP-L1640W, DCP-L1642W, DCP-L1660W, HL-L1240W, HL-L1242W, 1 stk, 10000 Sider, Laserprint

PriceData har fulgt prisen på Brother DR-1150, Original, Brother, DCP-L1640W, DCP-L1642W, DCP-L1660W, HL-L1240W, HL-L1242W, 1 stk, 10000 Sider, Laserprint i 174 dage. Laveste pris i perioden er 528 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 562 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 543 kr.

Den nuværende pris på 528 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Brother DR-1150, Original, Brother, DCP-L1640W, DCP-L1642W, DCP-L1660W, HL-L1240W, HL-L1242W, 1 stk, 10000 Sider, Laserprint. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Brother DR-1150, Original, Brother, DCP-L1640W, DCP-L1642W, DCP-L1660W, HL-L1240W, HL-L1242W, 1 stk, 10000 Sider, Laserprint de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026528 kr1 kr (0%)
13. maj 2026529 kr5 kr (1%)
3. maj 2026534 kr10 kr (2%)
30. apr. 2026544 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026545 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026544 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026545 kr2 kr (0%)
21. mar. 2026547 kr3 kr (1%)
16. jan. 2026544 kr9 kr (2%)
10. jan. 2026535 kr23 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret