Gå til hovedindhold

Brother DK-11247 - Sort på hvid - 103 x 164 mm 180 etikette(r) (1 rulle(r) x 180 etiketter - for P/N: US#QL-1060N

BrotherAdresseetiketterTermisk teknologiKontor og lagerEAN: 4977766776936

Brother DK-11247 termiske etiketter 103x164mm med 180 labels pr. rulle. Sort på hvid papir til QL labelprintere - ingen blæk eller toner påkrævet. Læs mere

Pris fra 104 krtil 405,94 kr
18 forhandlere

Prisforskel: 301,94 kr (74% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brother DK-11247 - Sort på hvid - 103 x 164 mm 180 etikette(r) (1 rulle(r) x 180 etiketter - for P/N: US#QL-1060N og køb billigst

18 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 17 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Offi
TrustScore 4 ud af 53,7
DK11247 adresseetiketter - 180 stk - 103 x 164 mm - Kompatibel Brother - DK11247
104 kr
Til butik
Gå til Din printer
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Brother DK11247 adresseetiketter Kompatibel 180 stk 103 x 164 mm
116 kr
Til butik
Gå til INKPARTNER - dit sted for blæk og toner
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Brother DK11247 adresseetiketter 103 x 164mm Kompatibel DK11247, 180 stk.
119 kr
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Brother DK-11247 labels adresse ettiketter
149 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother DK-11247 - etiketter - 180 stk
217 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother DK11247 - 103x164 mm - Udstansede labels
236 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother DK-11247 - Sort på hvid - 103 x 164 mm 180 etikette(r) (1 rulle(r) x 180 etiketter - for P/N: US#QL-1060N
242 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother DK-11247 Etiketter 103 x 164 mm 180etikette(r)
243 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Etiketter Brother DK-11247 103 × 164 mm - 180 stk.
269 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Labels DK11247 103x164mm Sort på Hvid
278 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Consign.labels 103x164 white paper (180) DK11247 Modsvarer: N/A
279 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
289 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Brother DK11247
299 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother DK-11247 Etiketter 103 x 164 mm 180etikette(r)
319 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Labels Adress Dk-11247 103x164mm 180pcs White
324 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother hvide labels - 103 mm x 164 mm
346,95 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Brother BRODK11247, 103x164, hvide labels, 180 stk.
375 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Label Brother Dk11247 103,6x164,3mm Hvid 180 stk
405,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 18 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother DK-11247 - Sort på hvid - 103 x 164 mm 180 etikette(r) (1 rulle(r) x 180 etiketter - for P/N: US#QL-1060N koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 18 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother DK-11247 - Sort på hvid - 103 x 164 mm 180 etikette(r) (1 rulle(r) x 180 etiketter - for P/N: US#QL-1060N koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Offi104 kr104 krKøb
2Din printer116 kr116 krKøb
3INKPARTNER - dit sted for blæk og toner119 kr119 krKøb
4Hobbix149 kr149 krKøb
5Proshop DK217 kr256 krKøb
6Tonerland.dk236 kr236 krKøb
7CS MEGASTORE DK242 kr281 krKøb
8CompuMail DK243 kr243 krKøb
9Boligcenter DK269 kr269 krKøb
10Teknikproffset DK278 kr337 krKøb
11InkClub DK279 kr279 krKøb
12Vivas DK289 kr358 krKøb
13Komplett DK299 kr299 krKøb
14Ultrashop319 kr319 krKøb
15Dustin DK324 kr410,25 krKøb
16RedOffice Konpap346,95 kr346,95 krKøb
17HUMA.dk375 kr375 krKøb
18Hertels Boresko405,94 kr405,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Brother DK-11247 Etiketter 103 x 164 mm

Brother

Brother DK-11247 termiske etiketter 103x164mm med 180 labels pr. rulle. Sort på hvid papir til QL labelprintere - ingen blæk eller toner påkrævet.

• brother etiketter
• dk11247
• termiske labels
• forsendelsesetiketter
• ql etiketter
• brother labels
• Kontor og lager
• Termisk teknologi

Beskrivelse

Brother DK-11247 er professionelle termiske etiketter i størrelsen 103 x 164 mm med 180 labels pr. rulle. Disse højkvalitets papiretiketter printer sort tekst på hvid baggrund og er perfekte til forsendelse, adressering og arkivering. Den termiske teknologi sikrer skarp og holdbar print uden behov for blæk eller toner. Etiketterne er kompatible med Brother QL-1050, QL-1060N, QL-1100 og andre QL-serien labelprintere. Ideelle til både kontor og lageromgivelser hvor professionel mærkning er vigtig.

Specifikationer

antal:180 etiketter pr. rulle
farve:Sort på hvid
materiale:Papir
teknologi:Termisk
anvendelse:Forsendelse, adressering, arkivering
størrelse:103 x 164 mm
rulleformat:1 rulle
kompatibilitet:Brother QL-1050, QL-1060N, QL-1100, QL-1110, QL-1115
blæk_påkrævet:Nej - termisk print

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke Brother printere passer disse etiketter til?

DK-11247 er kompatible med Brother QL-1050, QL-1060N, QL-1100, QL-1110 og QL-1115 serien labelprintere.

Skal jeg bruge blæk eller toner til disse etiketter?

Nej, DK-11247 bruger termisk teknologi, så du printer direkte på papiret uden blæk eller toner.

Hvor mange etiketter er der i en rulle?

Der er 180 etiketter i hver DK-11247 rulle, alle i størrelsen 103 x 164 mm.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother DK-11247 - Sort på hvid - 103 x 164 mm 180 etikette(r) (1 rulle(r) x 180 etiketter - for P/N: US#QL-1060N

PriceData har fulgt prisen på Brother DK-11247 - Sort på hvid - 103 x 164 mm 180 etikette(r) (1 rulle(r) x 180 etiketter - for P/N: US#QL-1060N i 71 dage. Laveste pris i perioden er 104 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 116 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Brother DK-11247 - Sort på hvid - 103 x 164 mm 180 etikette(r) (1 rulle(r) x 180 etiketter - for P/N: US#QL-1060N. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Brother DK-11247 - Sort på hvid - 103 x 164 mm 180 etikette(r) (1 rulle(r) x 180 etiketter - for P/N: US#QL-1060N de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026104 kr12 kr (10%)
30. maj 2026116 kr12 kr (12%)
4. maj 2026104 kr12 kr (10%)
3. maj 2026116 kr12 kr (12%)
31. mar. 2026104 kr2,2 kr (2%)
26. mar. 2026106,2 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret