Gå til hovedindhold

Brother BT5000CL Value Pack - 3-pack - yellow cyan magenta - original - ink refill

BrotherTonere og inkjetpatronerEAN: 4977766826655
Pris fra 154 krtil 239 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 142 kr 23. maj

Sammenlign priser på Brother BT5000CL Value Pack - 3-pack - yellow cyan magenta - original - ink refill og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 154 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother BT5000CL Value Pack Gul Cyan Magenta 5000 sider Blækrefill
154 kr
Til butik
Brother BT5000CL Value Pack Gul Cyan Magenta 5000 sider Blækrefill billede

Produktinformation

Brother BT5000CL Value Pack - 3 pakker - 48.8 ml - gul, cyan, magenta - original - blækrefill - for Brother DCP-T220, T420, T425, T426, T520, T525, T720, MFC-T920; InkBenefit Plus DCP-T426

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: BT5000CLVAL
EAN: 4977766826655
Varenr.: 1000907123
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother BT5000CL Value Pack - 3-pack - yellow cyan magenta - original - ink refill
172 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother BT5000CL Value Pack Gul Cyan Magenta 5000 sider Blækrefill
199 kr
Til butik
Brother BT5000CL Value Pack Gul Cyan Magenta 5000 sider Blækrefill billede

Produktinformation

Brother BT5000CL Value Pack Blækrefill Oplev den fantastiske kvalitet og holdbarhed med Brother BT5000CL Value Pack, der inkluderer blæk i gul, cyan og magenta. Dette refill-sæt er ideelt til dem, der ønsker at sikre, at deres printer altid leverer klare...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere & Forbrugsvarer
EAN: 4977766826655
Varenr.: 43491
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækflasker til printer - Brother BT5000CLVAL, cyan/magenta/gul (3-pak)
219 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækflasker til printer - Brother BT5000CLVAL, cyan/magenta/gul (3-pak)
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother BT5000CL Value Pack - 3-pack - yellow cyan magenta - original - ink refill koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother BT5000CL Value Pack - 3-pack - yellow cyan magenta - original - ink refill koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK154 kr154 krKøb
2Proshop DK172 kr211 krKøb
3Ultrashop199 kr199 krKøb
4Boligcenter DK219 kr219 krKøb
5Vivas DK239 kr318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother BT5000CL Value Pack - 3-pack - yellow cyan magenta - original - ink refill

PriceData har fulgt prisen på Brother BT5000CL Value Pack - 3-pack - yellow cyan magenta - original - ink refill i 177 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 154 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Brother BT5000CL Value Pack - 3-pack - yellow cyan magenta - original - ink refill. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Brother BT5000CL Value Pack - 3-pack - yellow cyan magenta - original - ink refill de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026154 kr12 kr (8%)
23. maj 2026142 kr1 kr (1%)
20. maj 2026143 kr1 kr (1%)
17. maj 2026142 kr1 kr (1%)
16. maj 2026143 kr1 kr (1%)
14. maj 2026142 kr1 kr (1%)
9. maj 2026143 kr11 kr (7%)
8. maj 2026154 kr1 kr (1%)
7. maj 2026153 kr9 kr (6%)
2. maj 2026144 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret