Gå til hovedindhold

Brother Brother 3480 Tonerkassette sort TN-3480 Modsvarer: N/A

BrotherTonere og inkjetpatroner8000 siders kapacitetKontorprintningEAN: 4977766755658

Brother TN-3480 Original Sort Lasertoner med 8000 siders kapacitet. Designet specifikt til Brother printere for optimal printkvalitet og problemfri udskrivning. Læs mere

Pris fra 299 krtil 1.600,96 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 1.301,96 kr (81% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brother Brother 3480 Tonerkassette sort TN-3480 Modsvarer: N/A og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dalgaard-IT
TrustScore 4 ud af 53,7
E-mærke certificeret
Brother TN3480 sort Lasertoner kompatibel
299 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TN3480 - Højtydende - sort - original
963 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TN3480 / TN 3480 High Capacity Black Toner
986 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother TN3480 toner Original
1.040 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother TN 3480 Sort 8000 sider Toner
1.127 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother TN-3480 Tonerkassett 1 styck Original Svart
-1%1.190 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner - Brother TN-3480 sort, høj ydelse, 8.000 sider
1.209 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner - Brother TN-3480 sort, høj ydelse, 8.000 sider
1.229 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother TN-3480 tonerpatron 1 stk Original Sort
1.269 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Brother 3480 Tonerkassette sort TN-3480 Modsvarer: N/A
1.339,9 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother toner TN3480 black
-18%1.398,76 kr
Før 1.699,19 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Toner Sort 8k - Hl-l6300
1.494 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Toner Tn-3480, 8000 Sider
1.600,96 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Brother 3480 Tonerkassette sort TN-3480 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Brother 3480 Tonerkassette sort TN-3480 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dalgaard-IT299 kr299 krKøb
2CS MEGASTORE DK963 kr963 krKøb
3Proshop DK986 kr1.025 krKøb
4Tonerland.dk1.040 kr1.040 krKøb
5CompuMail DK1.127 kr1.127 krKøb
6Teknikproffset DK1.190 kr1.249 krKøb
7Boligcenter DK1.209 kr1.209 krKøb
8Vivas DK1.229 kr1.298 krKøb
9Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb
10InkClub DK1.339,9 kr1.339,9 krKøb
11RedOffice Konpap1.398,76 kr1.398,76 krKøb
12Dustin DK1.494 kr1.580,25 krKøb
13Hertels Boresko1.600,96 kr1.600,96 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Brother TN-3480 Sort Lasertoner

Brother

Brother TN-3480 Original Sort Lasertoner med 8000 siders kapacitet. Designet specifikt til Brother printere for optimal printkvalitet og problemfri udskrivning.

• lasertoner
• brother toner
• tn3480
• sort toner
• printerpatron
• brother forbrugsstoffer
• original toner
• Kontorprintning
• 8000 siders kapacitet

Beskrivelse

Brother TN-3480 er en original sort lasertoner til Brother printere. Toneren leverer problemløs udskrivning igennem hele tonerens livstid med op til 8000 sider ved 5% dækning. Den er designet specifikt til Brother printere for maksimal effektivitet og resultat. Toneren er certificeret i henhold til ISO-standarder for ultimativ driftssikkerhed og sikrer optimal printkvalitet hver gang. Brother forbrugsstoffer er miljøvenlige og lette at genanvende. Toneren er kompatibel med en lang række Brother DCP, HL og MFC printere. Ved at bruge originale Brother lasertonere er du sikker på at få skarp og klar sort tekst til alle dine dokumenter.

Specifikationer

ean:4977766755658
type:Original lasertoner
farve:Sort
mærke:Brother
varenummer:TN3480
certificering:ISO-standarder
sidekapacitet:8000 sider ved 5% dækning
miljøegenskab:Miljøvenlig og genbrugelig
garanteret_kvalitet:Optimal printkvalitet

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange sider kan toneren printe?

Brother TN-3480 kan printe op til 8000 sider ved 5% dækning, hvilket gør den ideel til store udskriftsjob.

Er det en original eller kompatibel toner?

Dette er en original Brother toner, certificeret efter ISO-standarder for ultimativ driftssikkerhed og optimal printkvalitet.

Hvilke printere er toneren kompatibel med?

TN-3480 er kompatibel med Brother DCP-L serien, HL-L serien og MFC-L serien printere, herunder DCP-L5500DN, HL-L5000D og MFC-L5700DN.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother Brother 3480 Tonerkassette sort TN-3480 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Brother Brother 3480 Tonerkassette sort TN-3480 Modsvarer: N/A i 93 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 985 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 634 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 69% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Brother Brother 3480 Tonerkassette sort TN-3480 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Brother Brother 3480 Tonerkassette sort TN-3480 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026299 kr664 kr (69%)
18. maj 2026963 kr664 kr (222%)
12. maj 2026299 kr664 kr (69%)
11. maj 2026963 kr664 kr (222%)
23. apr. 2026299 kr686 kr (70%)
22. apr. 2026985 kr686 kr (229%)
3. mar. 2026299 kr664 kr (69%)
2. mar. 2026963 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret