Gå til hovedindhold

Brother Blækpatron sort, 260 sider (7,1 ml) LC221BK Modsvarer: N/A

BrotherTonere og inkjetpatronerEAN: 4977766747318
Pris fra 110 krtil 206 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 105 kr 7. maj

Sammenlign priser på Brother Blækpatron sort, 260 sider (7,1 ml) LC221BK Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 110 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother LC221BK Sort Printerpatron - Original
110 kr
Til butik
Brother LC221BK Sort Printerpatron - Original billede

Produktinformation

Brother LC221BK Sort Printerpatron - Original Sort Printerpatron (LC221BK) Oemnr. : LC221BKAntal sider : 260 v. 5% dækning.Farve : Sort - Black

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother DCP J 562 CW
EAN: 4977766747318
Varenr.: LC221BK
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother LC221BK
121 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother LC 221BK Sort 260 sider Blæk
132 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Blæk Lc221 Sort, 260 Sider
164,46 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother LC-221BK bläckpatroner 1 styck Original Svart
166 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Blækpatron sort, 260 sider (7,1 ml) LC221BK Modsvarer: N/A
170 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Blæk Sort Lc-221bk - Dcp-j562dw/mfc-j480dw/j680dw
-0%206 kr
Før 206,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Blækpatron sort, 260 sider (7,1 ml) LC221BK Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Blækpatron sort, 260 sider (7,1 ml) LC221BK Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk110 kr110 krKøb
2Proshop DK121 kr160 krKøb
3CompuMail DK132 kr132 krKøb
4Hertels Boresko164,46 kr164,46 krKøb
5Teknikproffset DK166 kr215 krKøb
6InkClub DK170 kr170 krKøb
7Dustin DK206 kr292,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother Blækpatron sort, 260 sider (7,1 ml) LC221BK Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Brother Blækpatron sort, 260 sider (7,1 ml) LC221BK Modsvarer: N/A i 176 dage. Laveste pris i perioden er 105 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 110 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Brother Blækpatron sort, 260 sider (7,1 ml) LC221BK Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Brother Blækpatron sort, 260 sider (7,1 ml) LC221BK Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026110 kr5 kr (5%)
7. maj 2026105 kr5 kr (5%)
7. feb. 2026110 kr9 kr (8%)
6. feb. 2026119 kr9 kr (8%)
23. dec. 2025110 kr9 kr (8%)
22. dec. 2025119 kr9 kr (8%)
10. dec. 2025110 kr2 kr (2%)
9. dec. 2025112 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret