Gå til hovedindhold

Brother Blækpatron magenta, 500 sider LC421MXL Modsvarer: N/A

BrotherTonere og inkjetpatronerEAN: 4977766810425
Pris fra 120 krtil 219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Brother Blækpatron magenta, 500 sider LC421MXL Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother LC421XLM Magenta Original
120 kr
Til butik
Brother LC421XLM Magenta Original billede

Produktinformation

Brother LC421XLM Magenta Original Brother.Farve: Magenta Printerpatron Indhold: 5,9 ml.Model: (LC421XLM)

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother DCP J 1050 DW
EAN: 4977766810425
Varenr.: LC421XLM
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother - magenta - original - ink cartridge
133 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Blækpatron magenta, 500 sider LC421MXL Modsvarer: N/A
160 kr
Til butik
Brother Blækpatron magenta, 500 sider LC421MXL Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Farvepatron fra Brother, der er perfekt til både dagligdags og krævende print, hvor høj kvalitet og holdbarhed er afgørende. Patronen er designet og fremstillet til at give optimal ydeevne og enestående billedkvalitet i din printer, hver gang du laver udskrifter. . Passer til følgende printere: DCP-J 1050 DW;DCP-J 1140 DW;DCP-J 1800 DW;MFC-J 1010 DW...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Blæk
EAN: 4977766810425
Varenr.: LC421MXL
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Brother LC421 XLM Magenta
172,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Blæk LC421XLM LC-421XL Magenta
-7%175 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Blæk Lc421xlm Magenta, 500 Sider
175,82 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Blæk Magenta Lc421xlm 500 Sider - Dcp-j1050
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Blækpatron magenta, 500 sider LC421MXL Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Blækpatron magenta, 500 sider LC421MXL Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk120 kr120 krKøb
2Proshop DK133 kr172 krKøb
3InkClub DK160 kr160 krKøb
4RedOffice Konpap172,95 kr172,95 krKøb
5Teknikproffset DK175 kr224 krKøb
6Hertels Boresko175,82 kr175,82 krKøb
7Dustin DK219 kr305,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother Blækpatron magenta, 500 sider LC421MXL Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Brother Blækpatron magenta, 500 sider LC421MXL Modsvarer: N/A i 75 dage. Laveste pris i perioden er 98 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er 17% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Brother Blækpatron magenta, 500 sider LC421MXL Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Brother Blækpatron magenta, 500 sider LC421MXL Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026120 kr1 kr (1%)
5. maj 2026119 kr21 kr (21%)
22. apr. 202698 kr
21. apr. 202698,14 kr
8. apr. 202698 kr4,69 kr (5%)
31. mar. 2026102,69 kr4,43 kr (5%)
30. mar. 202698,26 kr
25. mar. 202698 kr
23. mar. 202698,14 kr
21. mar. 202698 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret