Gå til hovedindhold

Brother ADS-1800W - Dokumentscanner - Dual CIS - Duplex - A4 - 600 dpi x 600 dpi - op til 30 ppm (mono) / op til 30 ppm (farve) - ADF (20 ark) - Wi-Fi(n), USB 2.0 (Host), USB-C 3.2 Gen 1

BrotherScannereEAN: 4977766832298
Pris fra 2.437 krtil 2.890 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 453 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.358 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Brother ADS-1800W - Dokumentscanner - Dual CIS - Duplex - A4 - 600 dpi x 600 dpi - op til 30 ppm (mono) / op til 30 ppm (farve) - ADF (20 ark) - Wi-Fi(n), USB 2.0 (Host), USB-C 3.2 Gen 1 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2437 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother ADS-1800W - Dokumentscanner - Dual CIS - Duplex - A4 - 600 dpi x 600 dpi - op til 30 ppm (mono) / op til 30 ppm (farve) - ADF (20 ark) - Wi-Fi(n), USB 2.0 (Host), USB-C 3.2 Gen 1
2.437 kr
Til butik
Brother ADS-1800W - Dokumentscanner - Dual CIS - Duplex - A4 - 600 dpi x 600 dpi - op til 30 ppm (mono) / op til 30 ppm (farve) - ADF (20 ark) - Wi-Fi(n), USB 2.0 (Host), USB-C 3.2 Gen 1 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Scannere
Farve: 1
Artikel nr.: ADS1800WTC1
EAN: 4977766832298
Varenr.: 20983810
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother ADS-1800W - document scanner - portable - Wi-Fi(n) USB 2.0 (Host) USB-C 3.2 Gen 1
2.448 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
ADS-1800W Compact Document Scanner Duplex, Wi-Fi, LCD
2.793,75 kr
Til butik
ADS-1800W Compact Document Scanner Duplex, Wi-Fi, LCD billede

Produktinformation

Compact, Portable Document Scanner Scan up to 30 pages/60 images per minute Large 7.1cm touchscreen 20 Sheet ADF Automatic Document Feeder (ADF) Power directly via USB Type-C Create up to 20 one-touch scan activity shortcuts Dedicated plastic ID card slot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Scannere
EAN: 4977766832298
Varenr.: BROADS1800W
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Ads-1800w Adf-scanner 1200 X 1200 Dpi A4 Hvid
2.890 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother ADS-1800W - Dokumentscanner - Dual CIS - Duplex - A4 - 600 dpi x 600 dpi - op til 30 ppm (mono) / op til 30 ppm (farve) - ADF (20 ark) - Wi-Fi(n), USB 2.0 (Host), USB-C 3.2 Gen 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother ADS-1800W - Dokumentscanner - Dual CIS - Duplex - A4 - 600 dpi x 600 dpi - op til 30 ppm (mono) / op til 30 ppm (farve) - ADF (20 ark) - Wi-Fi(n), USB 2.0 (Host), USB-C 3.2 Gen 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.437 kr2.437 krKøb
2Proshop DK2.448 kr2.448 krKøb
3Officely.dk2.793,75 kr2.793,75 krKøb
4Dustin DK2.890 kr2.976,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother ADS-1800W - Dokumentscanner - Dual CIS - Duplex - A4 - 600 dpi x 600 dpi - op til 30 ppm (mono) / op til 30 ppm (farve) - ADF (20 ark) - Wi-Fi(n), USB 2.0 (Host), USB-C 3.2 Gen 1

PriceData har fulgt prisen på Brother ADS-1800W - Dokumentscanner - Dual CIS - Duplex - A4 - 600 dpi x 600 dpi - op til 30 ppm (mono) / op til 30 ppm (farve) - ADF (20 ark) - Wi-Fi(n), USB 2.0 (Host), USB-C 3.2 Gen 1 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 2.343 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 2.515 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.377 kr.

Den nuværende pris på 2.437 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Brother ADS-1800W - Dokumentscanner - Dual CIS - Duplex - A4 - 600 dpi x 600 dpi - op til 30 ppm (mono) / op til 30 ppm (farve) - ADF (20 ark) - Wi-Fi(n), USB 2.0 (Host), USB-C 3.2 Gen 1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Brother ADS-1800W - Dokumentscanner - Dual CIS - Duplex - A4 - 600 dpi x 600 dpi - op til 30 ppm (mono) / op til 30 ppm (farve) - ADF (20 ark) - Wi-Fi(n), USB 2.0 (Host), USB-C 3.2 Gen 1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.437 kr78 kr (3%)
27. maj 20262.515 kr21 kr (1%)
1. maj 20262.494 kr47 kr (2%)
30. apr. 20262.447 kr89 kr (4%)
29. apr. 20262.358 kr75 kr (3%)
28. apr. 20262.433 kr75 kr (3%)
23. apr. 20262.358 kr12 kr (1%)
21. apr. 20262.370 kr10 kr (0%)
19. apr. 20262.380 kr17 kr (1%)
18. apr. 20262.363 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret