Gå til hovedindhold

Brother 9 mm tape, sort tekst på transparent bund, lamineret, 8 m TZE121 Modsvarer: N/A

BrotherAdresseetiketterEAN: 4977766684781
Pris fra 81 krtil 130,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 49,95 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 70 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Brother 9 mm tape, sort tekst på transparent bund, lamineret, 8 m TZE121 Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother TZe121 tape - 9 mm. - Sort Tekst på Klar Tape
81 kr
Til butik
Brother TZe121 tape - 9 mm. - Sort Tekst på Klar Tape billede

Produktinformation

TZE tape nummer : TZe121 Tape bredde : 9 mm.Tape længde : 8 m. Tape farve : HvidTekst farve: Sort Producent : Original BrotherProdukt varenavn : TZe121 - Replaces TZ121

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother PT 200
EAN: 4977766684781
Varenr.: TZE121
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother TZe 121 Lamineret bånd (0,9 cm x 8 m) 1kassette(r)
85 kr
Til butik
Brother TZe 121 Lamineret bånd (0,9 cm x 8 m) 1kassette(r) billede

Produktinformation

Brother TZE-121. Oprindelsesland: Filippinerne, Opbevaring af reservedele: 5 År. Båndbredde: 9 mm, Båndlængde: 8 m, Bredde: 17 mm. Pallens bruttohøjde: 16,2 cm, Hovedkasser pr. palle (udvendigt): 36 stk, Lag pr. palle: 6 stk. Båndstørrelse: 9 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: TZE121
EAN: 4977766684781
Varenr.: 987656703
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TZe-121 labeltape - sort på klar 9mm x 8m
96 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother 9 mm tape, sort tekst på transparent bund, lamineret, 8 m TZE121 Modsvarer: N/A
-0%108 kr
Før 108,21 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Tape Tze121 9mm Sort/klar
109,94 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Tape TZE-121 9mm Svart på Transparent
-7%111 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Tape 9mm Tze-121 Sort/gennemsigtig
-0%111 kr
Før 111,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Prægetape Brother 9 mm x 8 m
130,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother 9 mm tape, sort tekst på transparent bund, lamineret, 8 m TZE121 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother 9 mm tape, sort tekst på transparent bund, lamineret, 8 m TZE121 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk81 kr81 krKøb
2CompuMail DK85 kr85 krKøb
3CS MEGASTORE DK96 kr135 krKøb
4InkClub DK108 kr108 krKøb
5Hertels Boresko109,94 kr109,94 krKøb
6Teknikproffset DK111 kr160 krKøb
7Dustin DK111 kr197,25 krKøb
8RedOffice Konpap130,95 kr130,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother 9 mm tape, sort tekst på transparent bund, lamineret, 8 m TZE121 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Brother 9 mm tape, sort tekst på transparent bund, lamineret, 8 m TZE121 Modsvarer: N/A i 170 dage. Laveste pris i perioden er 70 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 81 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Brother 9 mm tape, sort tekst på transparent bund, lamineret, 8 m TZE121 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Brother 9 mm tape, sort tekst på transparent bund, lamineret, 8 m TZE121 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. mar. 202681 kr2 kr (3%)
17. mar. 202679 kr9 kr (13%)
13. mar. 202670 kr5 kr (7%)
9. mar. 202675 kr1 kr (1%)
7. mar. 202676 kr6 kr (9%)
5. mar. 202670 kr6 kr (8%)
4. mar. 202676 kr6 kr (9%)
1. mar. 202670 kr11 kr (14%)
7. feb. 202681 kr6 kr (7%)
6. feb. 202687 kr6 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret