Gå til hovedindhold

Brother TZ345 - Hvid på sort - Rulle (1,8 cm x 8 m) 1 kassette(r) lamineret bånd - for P-Touch PT-1650, 18, 1830, 1880, 1950, 1960, 2100, 2110, 2430, 2700, 2710, 3600, 9800

BrotherPrinter- og kopipapirEAN: 4977766685795
Pris fra 130 krtil 931,25 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 801,25 kr (86% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 29. maj

Sammenlign priser på Brother TZ345 - Hvid på sort - Rulle (1,8 cm x 8 m) 1 kassette(r) lamineret bånd - for P-Touch PT-1650, 18, 1830, 1880, 1950, 1960, 2100, 2110, 2430, 2700, 2710, 3600, 9800 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 130 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TZe-345 labeltape - hvid på sort 18mm x 8m
130 kr
Til butik
Brother TZe-345 labeltape - hvid på sort 18mm x 8m billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printbånd
Farve: 1
Artikel nr.: TZe345
EAN: 4977766685795
Varenr.: 258573
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TZE345 - White On Black - Roll (1.8 cm x 8 m)
134 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother TZE345 TZ-tape / 18 mm. / Hvid Tekst / Sort Tape
141 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother TZe 345 Lamineret bånd (1,8 cm x 8 m) 1kassette(r)
149 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother 18 mm tape, hvid tekst på sort bund, lamineret, 8 m TZE345 Modsvarer: N/A
185,5 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Tape 18mm Tze-345 Hvid/sort
-0%186 kr
Før 186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Tape TZE-345 18mm Vit på Svart
-6%187 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother TZE345 18MM WHITE ON BLACK
219 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Prægetape Brother 18 mm x 8 m
-2%229,43 kr
Før 232,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Tape Tze345 18mm Hvid/sort
235,94 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Brother labeltape TZE 345, 18mm hvid på sort lamineret
931,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZ345 - Hvid på sort - Rulle (1,8 cm x 8 m) 1 kassette(r) lamineret bånd - for P-Touch PT-1650, 18, 1830, 1880, 1950, 1960, 2100, 2110, 2430, 2700, 2710, 3600, 9800 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZ345 - Hvid på sort - Rulle (1,8 cm x 8 m) 1 kassette(r) lamineret bånd - for P-Touch PT-1650, 18, 1830, 1880, 1950, 1960, 2100, 2110, 2430, 2700, 2710, 3600, 9800 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK130 kr169 krKøb
2Proshop DK134 kr173 krKøb
3Tonerland.dk141 kr141 krKøb
4CompuMail DK149 kr149 krKøb
5InkClub DK185,5 kr185,5 krKøb
6Dustin DK186 kr272,25 krKøb
7Teknikproffset DK187 kr236 krKøb
8Ultrashop219 kr219 krKøb
9RedOffice Konpap229,43 kr229,43 krKøb
10Hertels Boresko235,94 kr235,94 krKøb
11Nova Nordic A/S931,25 kr931,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother TZ345 - Hvid på sort - Rulle (1,8 cm x 8 m) 1 kassette(r) lamineret bånd - for P-Touch PT-1650, 18, 1830, 1880, 1950, 1960, 2100, 2110, 2430, 2700, 2710, 3600, 9800

PriceData har fulgt prisen på Brother TZ345 - Hvid på sort - Rulle (1,8 cm x 8 m) 1 kassette(r) lamineret bånd - for P-Touch PT-1650, 18, 1830, 1880, 1950, 1960, 2100, 2110, 2430, 2700, 2710, 3600, 9800 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 148 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 130 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Brother TZ345 - Hvid på sort - Rulle (1,8 cm x 8 m) 1 kassette(r) lamineret bånd - for P-Touch PT-1650, 18, 1830, 1880, 1950, 1960, 2100, 2110, 2430, 2700, 2710, 3600, 9800. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Brother TZ345 - Hvid på sort - Rulle (1,8 cm x 8 m) 1 kassette(r) lamineret bånd - for P-Touch PT-1650, 18, 1830, 1880, 1950, 1960, 2100, 2110, 2430, 2700, 2710, 3600, 9800 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026130 kr1 kr (1%)
2. jun. 2026131 kr1 kr (1%)
30. maj 2026130 kr1 kr (1%)
29. maj 2026129 kr1 kr (1%)
28. maj 2026130 kr2 kr (2%)
27. maj 2026132 kr1 kr (1%)
26. maj 2026133 kr1 kr (1%)
25. maj 2026134 kr1 kr (1%)
23. maj 2026135 kr1 kr (1%)
22. maj 2026136 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret