Gå til hovedindhold

Broste Copenhagen Nordic Sea espressokop med underkop 5 cl

Pris fra 82 krtil 100 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 70 kr 12. jun.

Sammenlign priser på Broste Copenhagen Nordic Sea espressokop med underkop 5 cl og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Broste Copenhagen Nordic Sea espressokop med underkop 5 cl
-31%82 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Broste Copenhagen Nordic Sea espressokop med underkop 5 cl billede

Produktinformation

Broste Copenhagen Nordic Sea espressokop med underkop 5 cl

Produktspecifikationer

Kategori: Espressokopper
EAN: 5710688200184
Varenr.: 512230-01
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Espressokop Broste Copenhagen Nordic Sea 5 cl blå stentøj
100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broste Copenhagen Nordic Sea espressokop med underkop 5 cl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broste Copenhagen Nordic Sea espressokop med underkop 5 cl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK82 kr131 krKøb
2Likehome.dk100 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Broste Copenhagen Nordic Sea espressokop med underkop 5 cl

PriceData har fulgt prisen på Broste Copenhagen Nordic Sea espressokop med underkop 5 cl i 194 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 100 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 82 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Broste Copenhagen Nordic Sea espressokop med underkop 5 cl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Broste Copenhagen Nordic Sea espressokop med underkop 5 cl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. jun. 202682 kr12 kr (17%)
12. jun. 202670 kr9 kr (11%)
10. jun. 202679 kr9 kr (13%)
9. jun. 202670 kr9 kr (11%)
8. jun. 202679 kr9 kr (13%)
7. jun. 202670 kr9 kr (11%)
6. jun. 202679 kr9 kr (13%)
29. maj 202670 kr1 kr (1%)
27. maj 202671 kr6 kr (8%)
8. maj 202677 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret