Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer 40K Brokhyr Thunderkyn - Leagues of Votann - Warhammer 40.000 - Games Workshop

!GW - Warhammer 40KBrætspilEAN: 5011921172429
Pris fra 268,95 krtil 322 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 53,05 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brokhyr Thunderkyn - Leagues of Votann - Warhammer 40.000 - Games Workshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 268.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Leagues of Votann - Brôkhyr Thunderkyn - 99120118005
-29%268,95 kr
Før 380 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Leagues of Votann - Brôkhyr Thunderkyn - 99120118005 billede

Produktinformation

This multipart plastic kit builds three Brôkhyr Thunderkyn, combat engineers wielding powerful ranged weapons. These Kin are encased in hefty exo-frames that help support their heavy armaments, and wear advanced omni-visors for scanning the battlefi

Produktspecifikationer

Kategori: Leagues of Votann
EAN: 5011921172429
Varenr.: 273261
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Brokhyr Thunderkyn - Leagues of Votann - Warhammer 40.000 - Games Workshop
322 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brokhyr Thunderkyn - Leagues of Votann - Warhammer 40.000 - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brokhyr Thunderkyn - Leagues of Votann - Warhammer 40.000 - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk268,95 kr268,95 krKøb
2NextLevelGames.dk322 kr322 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brokhyr Thunderkyn - Leagues of Votann - Warhammer 40.000 - Games Workshop

PriceData har fulgt prisen på Brokhyr Thunderkyn - Leagues of Votann - Warhammer 40.000 - Games Workshop i 175 dage. Laveste pris i perioden er 268,95 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 322 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 304 kr.

Den nuværende pris på 268,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Brokhyr Thunderkyn - Leagues of Votann - Warhammer 40.000 - Games Workshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Brokhyr Thunderkyn - Leagues of Votann - Warhammer 40.000 - Games Workshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026268,95 kr53,05 kr (16%)
22. maj 2026322 kr47,5 kr (17%)
8. maj 2026274,5 kr5,45 kr (2%)
21. apr. 2026279,95 kr42,05 kr (13%)
20. apr. 2026322 kr42,05 kr (15%)
13. apr. 2026279,95 kr16 kr (5%)
29. mar. 2026295,95 kr26,05 kr (8%)
28. mar. 2026322 kr26,05 kr (9%)
24. mar. 2026295,95 kr26,05 kr (8%)
23. mar. 2026322 kr26,05 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret