Gå til hovedindhold

BROEN Combiventil til tilslutning af 3/8 vandarmatur og 3/4 tilslutning til vaskemaskine med indbygget kontraventil.

BroenSanitetEAN: 8428519081747
Pris fra 126 krtil 268,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 142,75 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BROEN Combiventil til tilslutning af 3/8 vandarmatur og 3/4 tilslutning til vaskemaskine med indbygget kontraventil. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 126 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
126 kr
Til butik
BROEN Combiventil til tilslutning af 3/8 vandarmatur og 3/4 tilslutning til vaskemaskine med indbygget kontraventil. billede

Produktspecifikationer

Mærke: BROEN
Kategori: Stopventiler
Farve: 1
Artikel nr.: 96S0011
EAN: 8428519081747
Varenr.: 9731757
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Broen Arcofix kombiventil 1/2´´x3/8´´ med 3/4´´ tilslutning til opvaskemaskine krom
129 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BROEN ARCOFIX Stopventil 1/2*3/4*3/8 roset/kontra forkr. messsing
130,38 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Arcofix combiventil 1/2" x 3/4" x 3/8"
166,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Broen Arcofix kombiventil 1/2''x3/8'' med 3/4'' tilslutning til opvaskemaskine krom
268,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BROEN Combiventil til tilslutning af 3/8 vandarmatur og 3/4 tilslutning til vaskemaskine med indbygget kontraventil. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BROEN Combiventil til tilslutning af 3/8 vandarmatur og 3/4 tilslutning til vaskemaskine med indbygget kontraventil. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK126 kr165 krKøb
2Elvvs.dk129 kr129 krKøb
3EL-GROSSISTEN130,38 kr130,38 krKøb
4MaintainIt166,25 kr166,25 krKøb
5vvsfittings.dk268,75 kr268,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BROEN Combiventil til tilslutning af 3/8 vandarmatur og 3/4 tilslutning til vaskemaskine med indbygget kontraventil.

PriceData har fulgt prisen på BROEN Combiventil til tilslutning af 3/8 vandarmatur og 3/4 tilslutning til vaskemaskine med indbygget kontraventil. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 126 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 126 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for BROEN Combiventil til tilslutning af 3/8 vandarmatur og 3/4 tilslutning til vaskemaskine med indbygget kontraventil.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for BROEN Combiventil til tilslutning af 3/8 vandarmatur og 3/4 tilslutning til vaskemaskine med indbygget kontraventil. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026126 kr1 kr (1%)
29. maj 2026127 kr1 kr (1%)
26. maj 2026128 kr1 kr (1%)
23. maj 2026129 kr1,38 kr (1%)
22. maj 2026130,38 kr1,62 kr (1%)
20. maj 2026132 kr1 kr (1%)
18. maj 2026133 kr1 kr (1%)
15. maj 2026134 kr1 kr (1%)
4. maj 2026135 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026136 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret