Gå til hovedindhold

BROEN Ballofix vinkelløbende 1/2 uden greb og kontraventil - med roset

BroenSanitetEAN: 5708537317077
Pris fra 161 krtil 229 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 68 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 140,19 kr 10. maj

Sammenlign priser på BROEN Ballofix vinkelløbende 1/2 uden greb og kontraventil - med roset og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 161 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen ballofix uden håndtag med roset 1/2"
161 kr
Til butik
Broen ballofix uden håndtag med roset 1/2" billede

Produktinformation

Broen ballofix uden håndtag med roset 1/2

Produktspecifikationer

Mærke: Broen
Kategori: Fittings
Artikel nr.: 42100000-325208
EAN: 5708537317077
Varenr.: 2895575
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BROEN Ballofix vinkelløbende 1/2 uden greb og kontraventil - med roset
164 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ballofix 1/2" vinkel
188,21 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ballofix Vl 1/2" Uden Greb Med Roset
211,55 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ballofix vl 1/2" uden greb med roset
217,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ballofix kuglehane vinkel 1/2" nippel/nippel uden greb
229 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Broen Ballofix kuglehane vinkel med roset, uden greb, 1/2"
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BROEN Ballofix vinkelløbende 1/2 uden greb og kontraventil - med roset koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BROEN Ballofix vinkelløbende 1/2 uden greb og kontraventil - med roset koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK161 kr200 krKøb
2CS MEGASTORE DK164 kr203 krKøb
3EL-GROSSISTEN188,21 kr188,21 krKøb
4Billigelogvvs.dk211,55 kr211,55 krKøb
5MaintainIt217,5 kr217,5 krKøb
6BilligVVS DK229 kr229 krKøb
7CompletVVS229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BROEN Ballofix vinkelløbende 1/2 uden greb og kontraventil - med roset

PriceData har fulgt prisen på BROEN Ballofix vinkelløbende 1/2 uden greb og kontraventil - med roset i 165 dage. Laveste pris i perioden er 140,19 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 161 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 155 kr.

Den nuværende pris på 161 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for BROEN Ballofix vinkelløbende 1/2 uden greb og kontraventil - med roset. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for BROEN Ballofix vinkelløbende 1/2 uden greb og kontraventil - med roset de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026161 kr2 kr (1%)
27. maj 2026159 kr1 kr (1%)
22. maj 2026158 kr1 kr (1%)
17. maj 2026157 kr16,81 kr (12%)
10. maj 2026140,19 kr16,81 kr (11%)
8. maj 2026157 kr1 kr (1%)
6. maj 2026158 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026159 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026157 kr1 kr (1%)
25. mar. 2026156 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret