Gå til hovedindhold

Broen Ballofix kuglehane uden greb 3/4", messing

BroenSanitetEAN: 5708537478723
Pris fra 191 krtil 240 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 174,53 kr 10. maj

Sammenlign priser på Broen Ballofix kuglehane uden greb 3/4", messing og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 191 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen Ballofix uden håndtag muffe/nippel 3/4" Rå
-1%191 kr
Før 193 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Broen Ballofix uden håndtag muffe/nippel 3/4" Rå billede

Produktinformation

Ballofix uden håndtag muffe/nippel 3/4 Rå

Produktspecifikationer

Mærke: Broen
Kategori: Fittings
Artikel nr.: 44150100-025002
EAN: 5708537478723
Varenr.: 2895621
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen Ballofix® uden håndtag muffe/nippel 3/4 Rå
192 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Broen Ballofix kuglehane uden greb 3/4", messing
209 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" Kuglehane ubehandlet muffe/nippel
234,13 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Broen Kuglehane m.n Mess. 3/4 Broen
240 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broen Ballofix kuglehane uden greb 3/4", messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broen Ballofix kuglehane uden greb 3/4", messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK191 kr230 krKøb
2CS MEGASTORE DK192 kr231 krKøb
3CompletVVS209 kr209 krKøb
4EL-GROSSISTEN234,13 kr234,13 krKøb
5Elvvs.dk240 kr240 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Broen Ballofix kuglehane uden greb 3/4", messing

PriceData har fulgt prisen på Broen Ballofix kuglehane uden greb 3/4", messing i 147 dage. Laveste pris i perioden er 174,53 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 193 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 189 kr.

Den nuværende pris på 191 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Broen Ballofix kuglehane uden greb 3/4", messing. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Broen Ballofix kuglehane uden greb 3/4", messing de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026191 kr1 kr (1%)
31. maj 2026192 kr1 kr (1%)
25. maj 2026193 kr8 kr (4%)
23. maj 2026185 kr8 kr (4%)
21. maj 2026193 kr9 kr (5%)
20. maj 2026184 kr9 kr (5%)
18. maj 2026193 kr10 kr (5%)
17. maj 2026183 kr8,47 kr (5%)
10. maj 2026174,53 kr18,47 kr (10%)
20. jan. 2026193 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret