Gå til hovedindhold

BRIO 33971 - Smart Tech Sound lokomotiv med lydoptager - 1 stk - Fra 3 år.

BrioLegetøjEAN: 7312350339710
Pris fra 222 krtil 811,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 589,25 kr (73% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BRIO 33971 - Smart Tech Sound lokomotiv med lydoptager - 1 stk - Fra 3 år. og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 222 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brio 33971 Smart Tech Sound Lokomotiv med lydoptager
222 kr
Til butik
Brio 33971 Smart Tech Sound Lokomotiv med lydoptager billede

Produktinformation

Få kontrol over legen med dette interaktive tog. Lokomotiv med lydoptager 33971 er et batteridrevet tog, som er fyldt med sjov teknologi og stærkt nok til at trække de tungeste læs. Brug den røde knap oven på toget til at optage dine ene lyde, og hør dem afspillet, når toget kører gennem lyd action tunnel. Smart Tech lydteknologi gør det muligt for toget at kommunikere med omgivelserne, automatisk at reagere på Smart Tech tilbehør med forskellige handlinger som f. eks. lys i flere farver, bevægelse og lyde der fremmer fantasilegen.

Produktspecifikationer

Mærke: Brio
Kategori: BRIO Tog
Artikel nr.: 33971
EAN: 7312350339710
Varenr.: 2856857
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BRIO World 33971 Smart Tech Sound Record & Play Engine
267 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brio 33971 Smart Tech Sound Record
-22%272 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brio 33971 Smart Tech Sound Record billede

Produktinformation

Ta kontroll över leken med det här interaktiva batteridrivna leksakståget. Programmera leken med Smart Tech Sound-funktioner som rörelser, färgglada lampor och egna ljud. Ytterligare anpassningar kan göras när loket har kopplats till appen Smart Tech Sound. Tillverkat av högkvalitativ plast och fina metalldetaljer. Ett perfekt komplement till BRIO World-tågbanor som växer och utvecklas tillsammans med ditt barn. Roll-lek med tåg hjälper barn att förstå och lära sig om vardagsmiljön på ett roligt sätt och utvecklar samtidigt finmotoriken.

Produktspecifikationer

Mærke: Brio
Kategori: Brio togbaner
EAN: 7312350339710
Varenr.: 38-79964
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BRIO Lokomotiv - Startsæt - Smart Tech - 2 Dele 33971
374,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Brio World - Smart Tech Lokomotiv - Batteridrevet - 33971
399,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
33971 Smart Tech Sound Record & Play loko
-13%449 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
449,95 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
BRIO Smart Tech, Tog med optager - 1 stk
811,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BRIO 33971 - Smart Tech Sound lokomotiv med lydoptager - 1 stk - Fra 3 år. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BRIO 33971 - Smart Tech Sound lokomotiv med lydoptager - 1 stk - Fra 3 år. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK222 kr261 krKøb
2CS MEGASTORE DK267 kr306 krKøb
3Teknikproffset DK272 kr321 krKøb
4Kids-world.dk374,95 kr374,95 krKøb
5Gucca.dk399,95 kr399,95 krKøb
6Estore DK449 kr449 krKøb
7Legebyen DK449,95 kr488,95 krKøb
8Nova Nordic A/S811,25 kr811,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BRIO 33971 - Smart Tech Sound lokomotiv med lydoptager - 1 stk - Fra 3 år.

PriceData har fulgt prisen på BRIO 33971 - Smart Tech Sound lokomotiv med lydoptager - 1 stk - Fra 3 år. i 177 dage. Laveste pris i perioden er 222 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 290 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 249 kr.

Den nuværende pris på 222 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for BRIO 33971 - Smart Tech Sound lokomotiv med lydoptager - 1 stk - Fra 3 år.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for BRIO 33971 - Smart Tech Sound lokomotiv med lydoptager - 1 stk - Fra 3 år. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026222 kr2 kr (1%)
28. maj 2026224 kr48 kr (18%)
26. maj 2026272 kr23 kr (9%)
25. maj 2026249 kr23 kr (8%)
23. maj 2026272 kr13 kr (5%)
22. maj 2026259 kr15 kr (6%)
21. maj 2026244 kr28 kr (10%)
14. maj 2026272 kr28 kr (11%)
13. maj 2026244 kr28 kr (10%)
10. maj 2026272 kr28 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret