Gå til hovedindhold

Brinno ASP1000-P - soldrevet systembatteri - 10 watt - 12600 mAh - 45.4 Wh

BrinnoBatterierEAN: 4712417432027
Pris fra 2.345 krtil 2.494 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.293 kr 26. maj

Sammenlign priser på Brinno ASP1000-P - soldrevet systembatteri - 10 watt - 12600 mAh - 45.4 Wh og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2345 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brinno ASP1000-P - soldrevet systembatteri - 10 watt - 12600 mAh - 45.4 Wh
2.345 kr
Til butik
Brinno ASP1000-P - soldrevet systembatteri - 10 watt - 12600 mAh - 45.4 Wh billede

Produktinformation

Brinno ASP1000-P - Soldrevet systembatteri - DC 5 V - 10 watt - 12600 mAh - 45.4 Wh - output-stikforbindelser: 2

Produktspecifikationer

Mærke: Brinno
Artikel nr.: ASP1000-P
EAN: 4712417432027
Varenr.: 1001868342
Gå til Specialkamera.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Brinno ASP1000-P solcelle kit
2.479 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BRINNO ASP1000-P Solar Power Kit Strømforsyning - 10 Watt - ATX - 80 Plus
2.486 kr
Til butik
BRINNO ASP1000-P Solar Power Kit Strømforsyning - 10 Watt - ATX - 80 Plus billede

Produktinformation

Brinno Solar Power Kit er specielt designet til Brinno BCC2000 & BCC2000 Plus byggekamerapakker. Det indeholder et 10W monokrystallinsk silicium solpanel med højere konverteringseffektivitet og Brinno genopladeligt batterisæt. Det genererer en kontinuerlig strømforsyning til time-lapse-kameraet gennem direkte sollys.

Produktspecifikationer

Mærke: BRINNO
Kategori: Stroemforsyning
Artikel nr.: ASP1000-P
EAN: 4712417432027
Varenr.: 3391597
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brinno Asp1000-p Solar Power Kit
2.494 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brinno ASP1000-P - soldrevet systembatteri - 10 watt - 12600 mAh - 45.4 Wh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brinno ASP1000-P - soldrevet systembatteri - 10 watt - 12600 mAh - 45.4 Wh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.345 kr2.345 krKøb
2Specialkamera.dk2.479 kr2.479 krKøb
3Proshop DK2.486 kr2.486 krKøb
4Dustin DK2.494 kr2.580,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brinno ASP1000-P - soldrevet systembatteri - 10 watt - 12600 mAh - 45.4 Wh

PriceData har fulgt prisen på Brinno ASP1000-P - soldrevet systembatteri - 10 watt - 12600 mAh - 45.4 Wh i 133 dage. Laveste pris i perioden er 2.293 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 2.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.420 kr.

Den nuværende pris på 2.345 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Brinno ASP1000-P - soldrevet systembatteri - 10 watt - 12600 mAh - 45.4 Wh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Brinno ASP1000-P - soldrevet systembatteri - 10 watt - 12600 mAh - 45.4 Wh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.345 kr2 kr (0%)
30. maj 20262.343 kr1 kr (0%)
27. maj 20262.344 kr51 kr (2%)
26. maj 20262.293 kr76 kr (3%)
9. maj 20262.369 kr38 kr (2%)
28. apr. 20262.407 kr11 kr (0%)
24. apr. 20262.396 kr11 kr (0%)
13. apr. 20262.407 kr11 kr (0%)
9. apr. 20262.396 kr11 kr (0%)
5. apr. 20262.407 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret