Gå til hovedindhold

BringMe LED-batteridrevet bordlampe, bruneret messing, 28 cm Hübsch - Terrasse - Metal - Med én lyskilde

HübschLamperEAN: 5712772119891
Pris fra 890 krtil 2.999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.109 kr (70% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 615 kr 2. apr.

Sammenlign priser på BringMe LED-batteridrevet bordlampe, bruneret messing, 28 cm Hübsch - Terrasse - Metal - Med én lyskilde og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 890 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BringMe LED-batteridrevet bordlampe, bruneret messing, 28 cm Hübsch - Terrasse - Metal - Med én lyskilde
-31%890 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BringMe LED-batteridrevet bordlampe, bruneret messing, 28 cm Hübsch - Terrasse - Metal - Med én lyskilde billede

Produktinformation

BringMe bordlampen Brnished Brass er en original og spændende version af en trådløs lampe fra Hübsch. Som navnet antyder, er lampen bærbar og kan derfor flyttes rundt i lejligheden efter behov og humør, så man ikke er bundet til ét sted. Batteriet kan oplades via et USB-C-kabel, så du kan nyde det fantastiske lys i op til ti timer ad gangen. Lampen har også en dæmpbar touch-funktion, så du nemt og hurtigt kan tilpasse lysintensiteten til dine behov og dit humør. Lampen kan placeres hvor som helst i hjemmet, hvor vindueskarmen, bogreolen, terrassen og soveværelset blot er nogle af de oplagte steder. Derudover har lampen en tæthed på IP44, hvilket betyder, at den også kan stå udendørs – dog tåler den ikke hårdt vejr. Du kan også få lampen i forskellige smukke farver, så du bedre kan vælge den rigtige lampe til din stil.

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: Bordlamper
Materiale: Metal
Artikel nr.: 961502
EAN: 5712772119891
Varenr.: 10039510
Gå til Hr. Ravn
TrustScore 5 ud af 54,9
BringMe Transportabel Lampe Bruneret Messing
-25%973,99 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BringMe Transportabel Lampe Bruneret Messing billede

Produktinformation

BringMe wherever you like. Der er en åbenlys grund til, at vi har døbt denne smukke bordlampe BringMe. Du kan nemlig tage den med hvor som helst. Både indenfor og udenfor. Og det er vi vilde med! Det er ren kærlighed ved første blik. Eller første touch. L...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HÜBSCH
Kategori: TRANSPORTABLE LAMPER
Farve: Bruneret Messing
EAN: 5712772119891
Varenr.: 5712772119891
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BringMe Portable bordlampe / batterilampe, bruneret messing
-25%977 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BringMe Portable bordlampe / batterilampe, bruneret messing billede

Produktinformation

Hübsch BringMe Portable bordlampe/batterilampe, bruneret messing Denne genopladelige bordlampe er døbt BringMe, fordi den kan tages med hvor som helst. Den transportable batterilampe kan eksempelvis placeres i en reol eller benyttes som lampe på natbordet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: Hübsch
EAN: 5712772119891
Varenr.: 961502
Gå til ByHornsleth.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
BringMe Bordlampe - Bruneret Messing
977 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
4 stk Hübsch BringMe genopladelig bordlampe, bruneret messing
2.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BringMe LED-batteridrevet bordlampe, bruneret messing, 28 cm Hübsch - Terrasse - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BringMe LED-batteridrevet bordlampe, bruneret messing, 28 cm Hübsch - Terrasse - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lampemesteren DK890 kr890 krKøb
2Hr. Ravn973,99 kr973,99 krKøb
3Lamper.dk977 kr977 krKøb
4ByHornsleth.dk977 kr977 krKøb
5LampeGuru.dk2.999 kr2.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BringMe LED-batteridrevet bordlampe, bruneret messing, 28 cm Hübsch - Terrasse - Metal - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på BringMe LED-batteridrevet bordlampe, bruneret messing, 28 cm Hübsch - Terrasse - Metal - Med én lyskilde i 174 dage. Laveste pris i perioden er 615 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 900 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 740 kr.

Den nuværende pris på 890 kr er 20% over normalprisen. Prisen er steget 38% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for BringMe LED-batteridrevet bordlampe, bruneret messing, 28 cm Hübsch - Terrasse - Metal - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for BringMe LED-batteridrevet bordlampe, bruneret messing, 28 cm Hübsch - Terrasse - Metal - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026890 kr245 kr (38%)
26. maj 2026645 kr245 kr (28%)
25. maj 2026890 kr245 kr (38%)
19. maj 2026645 kr229 kr (26%)
18. maj 2026874 kr229 kr (36%)
6. maj 2026645 kr79 kr (11%)
2. maj 2026724 kr109 kr (18%)
2. apr. 2026615 kr109 kr (15%)
17. jan. 2026724 kr176 kr (20%)
16. jan. 2026900 kr176 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret