Gå til hovedindhold

Antalis Brevordner, Q-Line sort, Metalskinne, 50mm, 210x297mm antal ringe: 2 - (10 stk.)

AntalisMapperEAN: 5701216118675
Pris fra 29,94 krtil 168,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 138,81 kr (82% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brevordner, Q-Line sort, Metalskinne, 50mm, 210x297mm antal ringe: 2 - (10 stk.) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29.94 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brevordner A4 50 mm Q-line Sort
29,94 kr
Til butik
Brevordner A4 50 mm Q-line Sort billede

Produktinformation

Produktinfo: Design: Brevordner Q-Line Størrelse: A4 Kantforstærkning: Metalskinne Farve: Sort Dimensioner: 287x52x318mm Mærke: Q-Line 3 hurtige: Brevordner Q-Line er robust takket være dens metalskinne kantforstærkning. Med sin A4-størrelse er den ideel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Q-Line
Kategori: Brevordnere
Farve: Sort
EAN: 5701216118675
Varenr.: 100361
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brevordner Q-Line sort A4 50mm ryg
62,84 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brevordner, Q-Line sort, Metalskinne, 50mm, 210x297mm antal ringe: 2 - (10 stk.)
168,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brevordner, Q-Line sort, Metalskinne, 50mm, 210x297mm antal ringe: 2 - (10 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brevordner, Q-Line sort, Metalskinne, 50mm, 210x297mm antal ringe: 2 - (10 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hertels Boresko29,94 kr29,94 krKøb
2EL-GROSSISTEN62,84 kr62,84 krKøb
3CS MEGASTORE DK168,75 kr207,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brevordner, Q-Line sort, Metalskinne, 50mm, 210x297mm antal ringe: 2 - (10 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Brevordner, Q-Line sort, Metalskinne, 50mm, 210x297mm antal ringe: 2 - (10 stk.) i 158 dage. Laveste pris i perioden er 28,69 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 29,94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 29,94 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Brevordner, Q-Line sort, Metalskinne, 50mm, 210x297mm antal ringe: 2 - (10 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Brevordner, Q-Line sort, Metalskinne, 50mm, 210x297mm antal ringe: 2 - (10 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. mar. 202629,94 kr1,25 kr (4%)
9. feb. 202628,69 kr1,25 kr (4%)
8. feb. 202629,94 kr1,25 kr (4%)
17. jan. 202628,69 kr1,25 kr (4%)
15. jan. 202629,94 kr1,25 kr (4%)
11. jan. 202628,69 kr1,25 kr (4%)
10. jan. 202629,94 kr1,25 kr (4%)
28. dec. 202528,69 kr1,25 kr (4%)
27. dec. 202529,94 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret