Gå til hovedindhold

Bresser Optics Spezial Zoomar 7-35x50, BaK-4 Porro, 35x, 5 cm, Sort, 898 g

BresserHovedtelefonerEAN: 4007922142005
Pris fra 967 krtil 1.700,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 733,95 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bresser Optics Spezial Zoomar 7-35x50, BaK-4 Porro, 35x, 5 cm, Sort, 898 g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 967 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bresser Spezial Zoomar Kikkert Porro
967 kr
Til butik
Bresser Spezial Zoomar Kikkert Porro billede

Produktinformation

Bresser Spezial Zoomar - Kikkert 7-35 x 50 - zoom - porro

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1663550
EAN: 4007922142005
Varenr.: 991668909
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bresser Optics Spezial Zoomar 7-35x50, BaK-4 Porro, 35x, 5 cm, Sort, 898 g
1.029 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bresser Optics Spezial Zoomar 7-35X50
1.086 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bresser Spezial Zoomar 7-35x50 Binoculars - Kikkert
1.700,95 kr
Til butik
Gå til Kikkert-salg.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Bresser Spezial Zoomar 7-35x50 Binoculars - Kikkert
1.700,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Bresser Spezial Zoomar 7-35x50 Binoculars - Kikkert
1.700,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bresser Optics Spezial Zoomar 7-35x50, BaK-4 Porro, 35x, 5 cm, Sort, 898 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bresser Optics Spezial Zoomar 7-35x50, BaK-4 Porro, 35x, 5 cm, Sort, 898 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK967 kr967 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.029 kr1.029 krKøb
3Proshop DK1.086 kr1.086 krKøb
4Outmore.dk1.700,95 kr1.700,95 krKøb
5Kikkert-salg.dk1.700,95 kr1.700,95 krKøb
6MAXiPRO1.700,95 kr1.700,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bresser Optics Spezial Zoomar 7-35x50, BaK-4 Porro, 35x, 5 cm, Sort, 898 g

PriceData har fulgt prisen på Bresser Optics Spezial Zoomar 7-35x50, BaK-4 Porro, 35x, 5 cm, Sort, 898 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 967 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.091 kr.

Den nuværende pris på 967 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Bresser Optics Spezial Zoomar 7-35x50, BaK-4 Porro, 35x, 5 cm, Sort, 898 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Bresser Optics Spezial Zoomar 7-35x50, BaK-4 Porro, 35x, 5 cm, Sort, 898 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026967 kr422 kr (30%)
27. maj 20261.389 kr303 kr (28%)
26. maj 20261.086 kr3 kr (0%)
7. maj 20261.083 kr3 kr (0%)
5. maj 20261.086 kr118 kr (12%)
2. maj 2026968 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026967 kr1 kr (0%)
26. feb. 2026968 kr125 kr (11%)
17. feb. 20261.093 kr8 kr (1%)
11. feb. 20261.085 kr118 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret