Gå til hovedindhold

Brennenstuhl Mobile LED rechargeable spotlight CL 1050 MA / clampable LED work spotlight 10W (LED construction spotlight with clamping device ideally suited for work of home and craftsmen, in workshops or on assembly, 950lm, 12h burn time, Engineered in Germany)

BrennenstuhlLamperEAN: 4007123674442
Pris fra 215 krtil 530 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 315 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 203 kr 10. maj

Sammenlign priser på Mobile LED rechargeable spotlight CL 1050 MA / clampable LED work spotlight 10W (LED construction spotlight with clamping device ideally suited for work of home and craftsmen, in workshops or on assembly, 950lm, 12h burn time, Engineered in Germany) og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 215 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MOBILE LED BATTERY SPOTLIGHT CL 1050 MA
215 kr
Til butik
MOBILE LED BATTERY SPOTLIGHT CL 1050 MA billede

Produktspecifikationer

Mærke: brennenstuhl
Artikel nr.: 1173070010
EAN: 4007123674442
Varenr.: 1000905501
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Brennenstuhl LED lampe clip, genopladelig, 10W
239 kr
Til butik
Brennenstuhl LED lampe clip, genopladelig, 10W billede

Produktinformation

Kraftfuld LED arbejdslampe med klemme fleksibel belysning til din hverdag Når du har brug for godt lys, der følger dig rundt på værkstedet, i garagen eller på byggepladsen, er denne LED arbejdslampe med klemme en pålidelig hjælper. Lampen er udstyret med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brennenstuhl
Kategori: Arbejdslamper
Farve: black
Størrelse: 90x85x180 mm
EAN: 4007123674442
Varenr.: 6248000099
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brennenstuhl CL 1050 MA, Sort
254 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Brennenstuhl LED lampe clip, genopladelig, 10W
269 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brennenstuhl LED lampe clip, genopladelig, 10W
269 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Brennenstuhl LED lampe clip, genopladelig, 10W
295 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brennenstuhl Mobile LED rechargeable spotlight 10W 950lm
377 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Mobile LED rechargeable spotlight CL 1050 MA / clampable LED work spotlight 10W (LED construction spotlight with clamping device ideally suited for work of home and craftsmen, in workshops or on assembly, 950lm, 12h burn time, Engineered in Germany)
419 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brennenstuhl Klembar LED-arbejdslampe 1050 MA (batteri LED-arbejdslampe 10W, 950lm, IP65, 12 timers brændetid, udviklet i Tyskland)
-5%447 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Klembar LED-arbejdslampe 1050 MA (batteri LED-arbejdslampe 10W, 950lm, IP65, 12 timers brændetid, udviklet i Tyskland)
-13%529 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til SmartaSaker DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Arbejdslampe med klemme
530 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mobile LED rechargeable spotlight CL 1050 MA / clampable LED work spotlight 10W (LED construction spotlight with clamping device ideally suited for work of home and craftsmen, in workshops or on assembly, 950lm, 12h burn time, Engineered in Germany) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mobile LED rechargeable spotlight CL 1050 MA / clampable LED work spotlight 10W (LED construction spotlight with clamping device ideally suited for work of home and craftsmen, in workshops or on assembly, 950lm, 12h burn time, Engineered in Germany) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK215 kr215 krKøb
2Greenline239 kr239 krKøb
3CS MEGASTORE DK254 kr293 krKøb
4LavprisEl269 kr269 krKøb
5LavprisVVS269 kr269 krKøb
6BilligVVS DK295 kr295 krKøb
7Proshop DK377 kr416 krKøb
8Elvvs.dk419 kr419 krKøb
9Teknikproffset DK447 kr506 krKøb
10Estore DK529 kr529 krKøb
11SmartaSaker DK530 kr530 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mobile LED rechargeable spotlight CL 1050 MA / clampable LED work spotlight 10W (LED construction spotlight with clamping device ideally suited for work of home and craftsmen, in workshops or on assembly, 950lm, 12h burn time, Engineered in Germany)

PriceData har fulgt prisen på Mobile LED rechargeable spotlight CL 1050 MA / clampable LED work spotlight 10W (LED construction spotlight with clamping device ideally suited for work of home and craftsmen, in workshops or on assembly, 950lm, 12h burn time, Engineered in Germany) i 174 dage. Laveste pris i perioden er 203 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 308 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 245 kr.

Den nuværende pris på 215 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Mobile LED rechargeable spotlight CL 1050 MA / clampable LED work spotlight 10W (LED construction spotlight with clamping device ideally suited for work of home and craftsmen, in workshops or on assembly, 950lm, 12h burn time, Engineered in Germany). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Mobile LED rechargeable spotlight CL 1050 MA / clampable LED work spotlight 10W (LED construction spotlight with clamping device ideally suited for work of home and craftsmen, in workshops or on assembly, 950lm, 12h burn time, Engineered in Germany) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026215 kr14 kr (6%)
30. maj 2026229 kr10 kr (4%)
22. maj 2026239 kr30 kr (14%)
15. maj 2026209 kr6 kr (3%)
10. maj 2026203 kr1 kr (0%)
5. maj 2026204 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026203 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026204 kr51 kr (20%)
18. mar. 2026255 kr4 kr (2%)
17. mar. 2026259 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret