Gå til hovedindhold

brennenstuhl - Forlængerkabel til strøm - Europlug (R) til Europlug (P) vinklet - 2 m - indendørs - hvid

BrennenstuhlForlængerledningerEAN: 4007123644513
Pris fra 44 krtil 109 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på brennenstuhl - Forlængerkabel til strøm - Europlug (R) til Europlug (P) vinklet - 2 m - indendørs - hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
brennenstuhl - Forlængerkabel til strøm - Europlug (R) til Europlug (P) vinklet - 2 m - indendørs - hvid
44 kr
Til butik
brennenstuhl - Forlængerkabel til strøm - Europlug (R) til Europlug (P) vinklet - 2 m - indendørs - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brennenstuhl
Kategori: Forlængerekabel & Ledninger
Farve: 2
Artikel nr.: 1168980220
EAN: 4007123644513
Varenr.: 3559382
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Brennenstuhl Forlængerledning med flad stikprop hvid - 2 m
45 kr
Til butik
Brennenstuhl Forlængerledning med flad stikprop hvid - 2 m billede

Produktinformation

Få nem adgang til strøm bag møbler, tv-bænk, bogreol og trange steder med denne hvide forlængerledning fra Brennenstuhl. Den er velegnet til dig, der vil undgå at flytte tunge møbler, hver gang noget skal til- eller frakobles. Kobl forlængerledningen til din stikkontakt og træk strøm videre 2 m frem. Den flade stikprop har en profiltykkelse på 8 mm, så den fylder minimalt ud fra væggen, og det udklappelige håndtag gør det lettere at tage stikket ud igen. Pladsbesparende stik til trange steder Med den flade stikprop kan ledningen bruges, hvor der næsten ikke er luft mellem væg og møbel. Det betyder, at du kan have skabe, tv-bænk eller bogreol tæt på væggen og stadig have en praktisk strømtilslutning. Dimensioneret til op til 2300 W Forlængerledningen er opbygget med kabeltypen H05VV-F 3G1,5 mm². Strømstyrken er angivet til 10 A og belastningen til 2300 W, så du kan tilslutte udstyr inden for denne grænse. I pakken: 1 x Brennenstuhl forlængerledning med flad stikprop, hvid, 2 m.

Produktspecifikationer

Mærke: Brennenstuhl
Kategori: Flad stikdåse
Artikel nr.: 1168980220
EAN: 4007123644513
Varenr.: 67374
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
brennenstuhl H05VV-F 3G1,5 Forlængerkabel til strøm 2m Hvid
45 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Power forlængerkabel 2 m H05VV-F 3G1.5 IP20 Hvid
-22%54 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Forlængerledning 2 m - brennenstuhl, hvid, Europlug til Europlug (vinklet)
-7%69 kr
Før 74 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
brennenstuhl H05VV-F 3G1,5 Forlængerkabel til strøm 2m Hvid
69 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Forlængerledning 2 m - brennenstuhl, hvid, Europlug til Europlug (vinklet)
-5%89 kr
Før 94 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Power forlængerkabel 2 m H05VV-F 3G1.5 IP20 Hvid
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad brennenstuhl - Forlængerkabel til strøm - Europlug (R) til Europlug (P) vinklet - 2 m - indendørs - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad brennenstuhl - Forlængerkabel til strøm - Europlug (R) til Europlug (P) vinklet - 2 m - indendørs - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK44 kr83 krKøb
2Av-Cables DK45 kr45 krKøb
3CompuMail DK45 kr45 krKøb
4Teknikproffset DK54 kr103 krKøb
5Boligcenter DK69 kr69 krKøb
6Ultrashop69 kr69 krKøb
7Vivas DK89 kr158 krKøb
8Estore DK109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for brennenstuhl - Forlængerkabel til strøm - Europlug (R) til Europlug (P) vinklet - 2 m - indendørs - hvid

PriceData har fulgt prisen på brennenstuhl - Forlængerkabel til strøm - Europlug (R) til Europlug (P) vinklet - 2 m - indendørs - hvid i 179 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 68 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 44 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 16 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for brennenstuhl - Forlængerkabel til strøm - Europlug (R) til Europlug (P) vinklet - 2 m - indendørs - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for brennenstuhl - Forlængerkabel til strøm - Europlug (R) til Europlug (P) vinklet - 2 m - indendørs - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 202644 kr1 kr (2%)
10. apr. 202645 kr3 kr (6%)
3. mar. 202648 kr2 kr (4%)
27. feb. 202650 kr8 kr (14%)
26. feb. 202658 kr4 kr (6%)
19. feb. 202662 kr6 kr (11%)
13. feb. 202656 kr2 kr (3%)
12. feb. 202658 kr3 kr (5%)
11. feb. 202655 kr2 kr (4%)
1. feb. 202657 kr8 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret