Gå til hovedindhold

brennenstuhl Forlængelse sokkel Premium-Line 8-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F

BrennenstuhlStikdåserEAN: 4007123624300
Pris fra 125 krtil 369 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 244 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på brennenstuhl Forlængelse sokkel Premium-Line 8-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
brennenstuhl Premium-Line Stikdåse 8-stik Sort 3m
125 kr
Til butik
brennenstuhl Premium-Line Stikdåse 8-stik Sort 3m billede

Produktinformation

brennenstuhl Premium-Line - Stikdåse - output-stikforbindelser: 8 - 3 m ledning - sort

Produktspecifikationer

Mærke: brennenstuhl
Artikel nr.: 1951180100
EAN: 4007123624300
Varenr.: 987675415
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
brennenstuhl Premium-Line stikdåse 8 udtag - 3 m, sort
-11%159 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
brennenstuhl Premium-Line stikdåse 8 udtag - 3 m, sort billede

Produktinformation

brennenstuhl Premium-Line - Stikdåse - output-stikforbindelser: 8 - 3 m ledning - sortGenereltEnhedstype: Stikdåse - eksternFarve: SortLedningslængde: 3 mDiverseEgenskaber: BørnesikretMedfølgende ledninger: Strømkabel 3 mMål og vægtBredde: 49 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: Brennenstuhl
Kategori: Stikdåser
Vægt: 0.84g
EAN: 4007123624300
Varenr.: 2098318
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
brennenstuhl Forlængelse sokkel Premium-Line 8-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F
-40%167 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
brennenstuhl Forlængelse sokkel Premium-Line 8-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F billede

Produktinformation

Premium-Line 8-vejs flerstikdåse fra Brennenstuhl i sort og 3,00 m kabel imponerer med sin kvalitet og sikkerhed på alle områder. Dens formfaste og stabile hus er lavet af særdeles brudsikker specialplast. Den har ikke kun øget kontaktbeskyttelse, men overbeviser også med følgende egenskaber: - Sikkerhedsstik i 45° arrangement, også til vinklede stik, - Oplyst sikkerhedsafbryder, to-polet tænd/sluk, - Praktisk kabelholder, - Med ophængningsanordning, - Innovativt fastgørelseskoncept.

Produktspecifikationer

Mærke: Brennenstuhl
Kategori: Stikdåse
EAN: 4007123624300
Varenr.: C06235
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
brennenstuhl Premium-Line - Stikdåse - output-stikforbindelser: 8 - 3 m ledning - sort
178 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
brennenstuhl Premium-Line stikdåse 8 udtag - 3 m, sort
-10%179 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
brennenstuhl Premium-Line Stikdåse 8-stik Sort 3m
179 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brennenstuhl Bn-1951180100
369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad brennenstuhl Forlængelse sokkel Premium-Line 8-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad brennenstuhl Forlængelse sokkel Premium-Line 8-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK125 kr125 krKøb
2Boligcenter DK159 kr159 krKøb
3Teknikproffset DK167 kr226 krKøb
4CS MEGASTORE DK178 kr217 krKøb
5Vivas DK179 kr248 krKøb
6Ultrashop179 kr179 krKøb
7Dustin DK369 kr455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for brennenstuhl Forlængelse sokkel Premium-Line 8-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F

PriceData har fulgt prisen på brennenstuhl Forlængelse sokkel Premium-Line 8-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F i 176 dage. Laveste pris i perioden er 125 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 267 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for brennenstuhl Forlængelse sokkel Premium-Line 8-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for brennenstuhl Forlængelse sokkel Premium-Line 8-vejs 3.00 m Sort - Beskyttelseskontakt TYPE F de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026125 kr23 kr (16%)
26. apr. 2026148 kr4 kr (3%)
24. apr. 2026144 kr4 kr (3%)
22. apr. 2026148 kr2 kr (1%)
21. apr. 2026146 kr6 kr (4%)
20. apr. 2026140 kr4 kr (3%)
16. apr. 2026144 kr4 kr (3%)
11. apr. 2026148 kr8 kr (5%)
10. apr. 2026156 kr3 kr (2%)
7. apr. 2026153 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret